Spotify 1 haftalık ücretsiz premium denemesini nasıl iptal edilir?

gamertveri

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben burda yeniyim.Tam olarak doğru yeremi yazıyorum bilmiyorum eğer yanlış yere yazıyorsam kusura bakmayın. Spotify de 1 aylık premium denemesi var yazıyordu girdiğimde kredi kartı bilgileri falan istedi. Kapattım onu. Sonra spotify telefonumdada vardı benim onda 1 haftalık ücretsiz premium yazıyordu. Bunda da heralde kredi kartı bilgisi isteyecek zannettim bastım. Fakat benden kredi kartı bilgisi istemeden premium yaptı 1 haftalık ücretsiz deneme verdi. Ben 1 aylık ücretsiz denemede bir şey duymuştum eğer 1 ay dolduktan sonra iptal etmezsen ödeme alıyorlarmış dediler. Bu benim aldığım 1 haftalıık ücretsiz premiumda 1 hafta süreç dolduktan sonra ücret alcaklar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartını girmezsen para almaz. Girdiğin zaman 3 aylık deneme başlar, para almaz. 3 ay dolduğu zaman aylık 10 lira alır.

Bende de 1 haftalık Spotify Premium hesap etkin. Hesabını kontrol et. Eğer maddi bir işlem gerçekleşirse Spotify ile iletişime geçebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…