Çözüldü Spotify 2023 özetim başkasının profilinde gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

588094

Centipat
Spotify 2023 özetim başkasının profilinde gözüküyor, Spotify'da dolaşırken beni takip eden iki kullanıcın profilinde rastladım. Ben özetin geldiğini henüz yeni fark ettim fakat 2 kullanıcı çoktan benim listeyi profiline eklemiş gözüküyordu. Aklıma takıldı 😄, acaba ekledikleri kendi özetleri de bana mı *your top songs 2023* olarak gözüküyor? Boş bir mesele ama fikri olan varsa paylaşsın.

Çözüm
"Your Top Songs 2023" derken hazırlanan liste o hesaba ithafen hazırlanmış. O liste herkeste var ve herkeste "Senin" olarak gözüküyor. 2023 yılında en sevdiğin şarkıları gösteriyor bu kişiye özel bir şey. Sizde de vardır muhtemelen.
"Your Top Songs 2023" derken hazırlanan liste o hesaba ithafen hazırlanmış. O liste herkeste var ve herkeste "Senin" olarak gözüküyor. 2023 yılında en sevdiğin şarkıları gösteriyor bu kişiye özel bir şey. Sizde de vardır muhtemelen.

Çözüm
Bundan mı bahsediyorsunuz? Ben de ekledim sizinkini. Etti 3.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam listemi nerden buldunuz? (!)

"Your top songs 2023" derken hazırlanan liste o hesaba ithafen hazırlanmış. O liste herkeste var ve herkeste "senin" olarak gözüküyor. 2023 yılında en sevdiğin şarkıları gösteriyor bu kişiye özel bir şey. Sizde de vardır muhtemelen.

Listenin herkeste olduğunu biliyorum, ne için hazırladığını da biliyorum. Sen demek istediğimi anlamamışsın. Başkasının profilinde tam olarak benim listem gözüküyor sanki benim hazırladığım playlisti profiline eklemişsin gibi, yani listedeki şarkılar benim şarkılar. Ama galiba yukarıda belirttiğim ve senin de dediğin gibi herkesin listesi herkese "your top songs 2023" olarak gözüküyor.

Spotify'ın bazı linkleri pointer gibi çalışıyor. Aynı playlist linkine farklı insanlar tıkladığında farklı listeler görüyorlar. Çünkü Spotify bazı listeleri tıklayan hesaba göre kişiselleştiriyor.

Örneğin 37i9dQZF1F0sijgNaJdgit koduna sahip playlist, Your Top Songs 2022 listesine yönlendiriyor.
'open.spotify.com/playlist/<playlist kodu>' formatını takip ederek görebilirsiniz. Aynısı şarkı radyoları gibi listeler için de geçerli. Aynı linke giren kullanıcılar farklı müziklerle karşılaşıyorlar.

Geri
Yukarı