Çözüldü Spotify aboneliğinin ödemesini Nays ile yapmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fabbu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 | RTX 4060 Ti Ghost 8GB | G.Skill Ripjaws V (4x8) 32 GB 3600MHz | Gigabyte B550 Gaming X V2 | Crucial P2 1 TB | Thermaltake S200 TG 650W 80+ | Windows 10 Pro.

HyperX Alloy Core | HyperX Pulsefire Haste | HyperX Cloud II | AOC 24G2SPU/BK
Merhaba, Spotify aboneliğimin ödemesini uzun bir süredir Papara üzerinden yapıyorum Cashback'i için. Önceden %50 olan bu değer artık sabit 10 TL biliyorsunuz ki. Ben de bu yüzden ödemenin artık Nays üzerinden olmasını daha mantıklı buldum ve bundan sonra o şekilde yapmak istiyorum.

Nays'ta sabit bir CVV yok bildiğiniz gibi. Spotify'ın ödeme kısmına şu anki CVV'yi girsem bile ödeme tarihi gelene kadar birçok kez değişmiş olacak ve parayı çekemeyecek. Bunu çözmenin bir yolu var mı? Her fatura günü geldiğinde CVV güncellemek istemiyorum ödeme planı kısmından. Aylık 64, 99₺ ödüyorum %50 cashback olabilirse süper olur.

ben Hepsiburada'da Nays kartımı kaydettim ödemede bir sıkıntı yaşamadım. Papara'da sıkıntı yaşamadım kartı seçtiğim zaman direk paramı yüklüyor. Spotifydada sorun olmaz muhtemelen.

Geri
Yukarı