Spotify almak mantıklı mı?

Hocam hem Youtube Music Hem de Spotify premium sahibiyim. Benim fark ettiğim aralarındaki farkları söylemek gerekirse, Youtube Music`de bir şarkıyı açtıktan sonra gelen şarkılar daha o tarz oluyor, Spotify`da birazcık rastgele veriyor gibi. Mesela arabesk dinliyorum bir sonraki şarkı rap oluyor. Ses kalitesi olarak Spotify Youtube Music`e göre daha önde. Eğer PC`de Spotify kullanıyorsan aralarında geçiş yapabiliyorsun. Youtube Music ile karşılaştırıldığında aklıma gelen ve gözüme çarpan farklar şuanlık bunlar. Ha birde Youtube üzerinde bulunan ancak Spotify`da bulunmayan şarkılar var.

Ne kadar YouTube Music önersem de 4 yıldır Spotify kullanıyorum.
5 yıldır Youtube Premium var bende de aynı şekilde. Spotify'da bir yandan devam ediyor son 1 yıldır. Son 2 aydır da 5 kişi aile paketiyle devam ediyoruz.

PC'de kullanıyorsan YouTube Music'i indir bir tane reklam engelleyici koy tarayıcıya oh mis ne para ne rahatsızlık.

yt premium daha iyi sp biraz balon eğer bir arşivin vs yoksa sıfırdan kullanacaksan yt.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…