Rehber Spotify çalma listesini başka bir müzik platformuna aktarma

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Tune My Music > Haydi Başla butonuna tıklıyoruz > buradan kaynağı seçiyoruz ben Spotify'i anlatacağım için Spotify'ı seçiyorum > açılan pencerde Spotify hesabımızı girmemiz gerekiyor ve giriyoruz > açılan pencerede çalma listemizi ekliyoruz (isterseniz Spotify hesabından yükle seçeneceğini kullanabilirsiniz) > çalma listesi yükle butonuna tıklıyoruz otomatik olarak şarkıların hepsi seçilecektir > sonraki: Hedefi seç butonuna tıklıyoruz > buradan hangi müzik platformuna aktarmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz ben YouTube'yi seçeceğim > seçtikten sonra müziklerimi taşımaya başla butonuna tıklıyoruz > ve artık taşımaya başlayacaktır.

Not: Son aşamada bazı müzikleri ekleyemeyecektir eksik ? Parça gösteriliyor kutucuğuna basarsanız eksik parçaları gösterecektir. Eksik olan parçaların YouTube versiyonlarını bularak veya hangi platforma taşıdıysanız o platformdan bularak ekleyebilirsiniz.
(Görselli anlatımda ki acemilik için kusura bakmayın o işlerden pek anlamıyorum)
(Anlatım çalma listesini ekleyerek anlatılmıştır. Spotify hesabımdan yükle seçeneği kullanılmamıştır)
(Aktarım bittikten sonra daha aktarım yapmayacaksanız kullandığınız platformun ayarlarına gidip bilgilerine erişimi olan uygulamalar bölümünden Tune my Music sitesinin bağlantılarını kaldırabilirsiniz.)

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    175,9 KB · Görüntüleme: 196
  • 2.png
    2.png
    227,2 KB · Görüntüleme: 155
  • 3.png
    3.png
    47,6 KB · Görüntüleme: 144
  • 4.png
    4.png