Spotify D diskine nasıl kurulur?

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Kendi sitesi üzerinden Setup'u kurdum ancak Setup'u çalıştırdığımda hiçbir kurulum dizini seçme yeri gelmedi ve direkt C'ye kurmuş.

Ben de Revo Uninstaller ile kaldırıp (artıkları da gelişmişte aratıp çıkan hepsini sildim ancak yine de kalıntı kalmış mıdır bilmiyorum) D'ye kurmanın yolunu aradım ancak bulamadım.

Kimisi Windows Store üzerinden ayarlar kısmından indirileceği yeri seçebilip oradan indirebilirsiniz diyor (ancak ayarlarda bu ve buna benzer hiçbir şey yok).

Diğeri de Spotify ayarlarında var diyor ancak bu da yok.

Spotify'ı nasıl D diskine kurabilirim? C'ye sadece driver ve Windows'u kuracağım için 200 GB verdim (155GB boş şu an) ve acaba ilerleyen zamanda sıkıntı yaratır mı diye düşünüyorum.

Nasıl Spotify'ı D diskine kurabilirim?

Müzikleri indirmeden dinleyeceksiniz C de kalabilir. Bir müzik 3 MB filan tutuyor, yani 200 şarkı 600 MB eder toplasan. Korkulacak bir şey değil.

Müzikleri indirmeden dinleyeceksiniz C de kalabilir. Bir müzik 3 MB filan tutuyor, yani 200 şarkı 600 MB eder toplasan. Korkulacak bir şey değil.

Hayır, müzikleri indirmeyeceğim.
Genelde oyun oynarken arkada açıyorum, bir sakıncası olmaz değil mi?
Bir de bir sorum daha olacak, müzikleri bilgisayara indirirsek, Wi-Fi varken dinlediğimizde müzikler(indirdiklerimiz) yine de internet yiyor mu?

Hayır, müzikleri indirmeyeceğim.
Genelde oyun oynarken arkada açıyorum, bir sakıncası olmaz değil mi?
Bir de bir sorum daha olacak, müzikleri bilgisayara indirirsek, Wi-Fi varken dinlediğimizde müzikler(indirdiklerimiz) yine de internet yiyor mu?
Sorun olmaz.
Yemez.

Geri
Yukarı