Spotify Duo ve bireysel arasında fark var mıdır?

Spotify yerine YouTube Music Premium daha mantıklı değil mi? Müzik dinlediğim Apple cihazım mort olunca anroid cihazıma internetten müzik yüklemek istemediğim için üyelik aldım. Apple telefonumdaki iplay uygulaması gibi müzikleri klipleriyle beraber indirebiliyorum ses kalitesine söylenebilecek bir şey yok zaten bayağı güzel tavsiye ederim. Spotify üzerinde olmayan birçok müzik YouTube üzerinde mevcut bence gayet iyi.

Bence en mantıklısı her uygulamadaki bedavaları kullanmak. Apple Music'i kullanacaksın bedavasıyla birlikte, sonra Spotify, sonra Deezer, sonra Youtube Music. En mantıklısı bu. Abim şuan böyle yapıyor ve 8 TL'ye 4 aylık Spotify kullanıyor şuan. Bu da benden tavsiye olsun. :D

Spotify yerine YouTube Music Premium daha mantıklı değil mi? Müzik dinlediğim Apple cihazım mort olunca anroid cihazıma internetten müzik yüklemek istemediğim için üyelik aldım. Apple telefonumdaki iplay uygulaması gibi müzikleri klipleriyle beraber indirebiliyorum ses kalitesine söylenebilecek bir şey yok zaten bayağı güzel tavsiye ederim. Spotify üzerinde olmayan birçok müzik YouTube üzerinde mevcut bence gayet iyi.
Müzikleri klipleriyle beraber indirmek dezavantajlı değil mi telefon hafızası açısından ? Bilmiyorum başka alternatifi var mı da

Bence en mantıklısı her uygulamadaki bedavaları kullanmak. Apple Music'i kullanacaksın bedavasıyla birlikte, sonra Spotify, sonra Deezer, sonra YouTube Music. En mantıklısı bu. Abim şu an böyle yapıyor ve 8 TL'ye 4 aylık Spotify kullanıyor şu an. Bu da benden tavsiye olsun. :D.

Ne gerek var dostum? Bu paralar kimseyi ne zengin eder ne de fakir?
Müzikleri klipleriyle beraber indirmek dezavantajlı değil mi telefon hafızası açısından? Bilmiyorum başka alternatifi var mı da.

Dostum ister kliple ister MP3 olarak indirirsin. Spotify bence Apple gibi marka haline geldiği için her genç Spotify üyeliği alıp illa ki dinlediği bir parçayı instada hikaye olarak atacak gösterişten başka bir şey değil yanlış anlama herkes için demiyorum geneli bu şekilde. Şu programın bilmediğimiz artı bir özelliği var mı? Spotify kullanınca şu avantajların falan oluyor dediğin inan telefona virüs bulaştırmak istemediğim için YouTube Music kullanıyorum. Apple cihazım da iplay vardı çatır çatır dinliyordum bir kuruşda para ödemiyordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı