Spotify hardstyle & phonk playlist önerisi

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
İyi sosyaller hocalarım. Sporda dinlemek için hardstyle phonk tarzı kaliteli playlist bilen varsa önerebilir misiniz? Birkaç tane phonk playlist kullandığım var ama onlarda pek güzel değil. Ayrıca hiç hardstyle playlist bulamadım adam gibi hepsi phonk tarzı hardstyle denilenlerin. Hardstyleden kastım bu tarz müzikler.

Son düzenleme:
Spotify olması şart mı? Çünkü Spotify'da bildiğim kadarıyla fazla paylaşılmyor bu müzikler. YouTube ve SoundCloud'da oluyorlar.

Spotify olması şart hocam müzikleri oradan dinliyorum :(

Şunlara bir bakın hocam, beğenirseniz direk playlist buldum onu atayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna da bir bakabilirsiniz sporda güzel olabilir.

İyi Sosyaller hocalarım. Sporda dinlemek için hardstyle phonk tarzı kaliteli playlist bilen varsa önerebilir misiniz? Birkaç tane phonk playlist kullandığım var ama onlarda pek güzel değil. Ayrıca hiç hardstyle playlist bulamadım adam gibi hepsi phonk tarzı hardstyle denilenlerin. Hardstyleden kastım bu tarz müzikler.

Yum yum ve One change ekleyin harika phonk şarkıları.

Şunlara bir bakın hocam, beğenirseniz direk playlist buldum onu atayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buna da bir bakabilirsiniz sporda güzel olabilir.
Son attığım playlistteki şarkılar Frenchcore olarak geçiyor hocam bu arada haberiniz olsun. Arada Hardcore var birkaç tane ama büyük çoğunluğu Frenchcore.

İyi sosyaller hocalarım. Sporda dinlemek için hardstyle phonk tarzı kaliteli playlist bilen varsa önerebilir misiniz? Birkaç tane phonk playlist kullandığım var ama onlarda pek güzel değil. Ayrıca hiç hardstyle playlist bulamadım adam gibi hepsi phonk tarzı hardstyle denilenlerin. Hardstyleden kastım bu tarz müzikler.

Hocam playlist olarak kendi listem var 500+ phonk var hardstyle, normal vb.

Geri
Yukarı