Spotify Müzik Silinme Sorunu

Onny

Decapat
Uzun bir süredir Spotify kullanıyorum(Aboneyim). Son zamanlarda kendi kendine müzikleri silmeye başladı ve nedenini bulamadım. Eğer siz biliyorsanız yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm yok, ne custom rom çözdü, ne farklı hesap. Telefonumu sattım bu yüzden.

Sorundan sadece sen muzdarip değilsin, çöpe at telefonu.

(Büyük ihtimalle gece olduğu anda siliniyor şarkıların)

Aynısını yaşadım. Hatta bugün sadece 2-3 müzik dinlemeye kaldım. Evde indirme kalitesini değiştirip indir butonunu sağa aldım uygulama hepsini elden geçirdi. Şuan sorun yok.

Aynısını yaşadım. Hatta bugün sadece 2-3 müzik dinlemeye kaldım. Evde indirme kalitesini değiştirip indir butonunu sağa aldım uygulama hepsini elden geçirdi. Şuan sorun yok.
İnşallah ciddi değilsindir, Spotify randomly deletes songs yazıp araştır, çözümü yok resmen. Bu kadar basitse boş yere satmışım telefonu

İnşallah ciddi değilsindir, Spotify randomly deletes songs yazıp araştır, çözümü yok resmen. Bu kadar basitse boş yere satmışım telefonu
Belki gelen bir güncelleme ile bu durum fixlenmiş olabilir de. Bir fikrim yok fakat bu şekilde çözdüm ileride tekrar yaşar mıyım bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…