Spotify Premium 3 ay 0.99 TL kampanyası ödeme sorunu

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Arkadaşlar, bundan 2-3 gün öncesine kadar Spotify'in resmi sitesine girerek, bu kampanyadan yararlanmak istedim. Lakin, kredi kartı (Ininal kart) bilgilerimi doğru girdiğim halde onaya bastıktan sonra, sayfa yenileniyordu sadece ve 2-3 kez denememe rağmen hepsinde aynısı oldu. Sonra, Ininal'ın cüzdan uygulamasından ödeme geçmişine baktığımda, Spotify'in karttan ayrı ayrı 3 kere 0.99 TL çektiğini gördüm. Sonra hesabıma baktım, hala free durumundaydı. Çıkış yapıp yeniden girdim vs. derken bir çözüm yolu olmadı. 2-3 gün bekleyeyim dedim, belki işleri yoluna sokarlar diye. 3 gün geçmesine rağmen, hala daha hesabım Free olarak gözüküyor. Yetmedi, bir daha satın alayım dedim, siteye girdim. Bu sefer de, 'sağlayıcınız kötü gün geçiriyor galiba' gibi bir şeyler zırvaladı ve ödeme kabul edilemedi.

Biraz araştırdım, 2-3 yıldır aynı sorunla karşı karşıya Spotify. Destek kısmına girdim, aynı durumdan muzdarip olanlar yazmışlar ama Spotify tenezzül edip hiç birine cevap vermemiş. Nasıl çözülebilir, bir fikriniz var mı?

Not: Son satın alma denemesi ve ilk satın alımlarda yine bu saatlerde (02.00 suları) denedim, acaba bununla bir ilgisi de olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı