Çözüldü Spotify rastgele şarkı oynatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

522223

Decapat
Arkadaşlar iyi akşamlar bugün başıma gelen bir sorun için sizden yardım istiyorum. Spotify'den bir şarkı seçiyorum, arkasından birkaç şarkı daha ekliyorum. İlk seçtiğim şarkı oynuyor daha sonra çok alakasız şarkılar oynamaya başlıyor. Veya bir şarkıdan sonra çalma listesi ekliyorum çok alakasız bir listeden rastgele şarkı çalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

*Hesabım Premium.

Çözüm
Telefonunuzda ya da bilgisayarınızda RAT olabilir. Virüs programları ile hem bilgisayarınızı hem de telefonunuzu taratın. Tekrar çalınırsa format atın.

En son tarattığımda ikisi de temiz çıkmıştı. Yakın bir tarihte taradım ve iki cihazada indirme bile yapmadım.

Arkadaşlar cumartesiden beri destekle konuşuyorum. En sonunda sorunu çözebildik. Hesabımda kalıcı bir sorun olduğunu söylediler. Aynı e-posta ile yeni bir hesap açtırıp tüm verileri oraya aktardılar. Ayrıca yeni bir Premium tanımladılar hesaba en son ödemeden 1 hafta geçmişti. Yani 7 gün hediye geldi diyebiliriz. :)
iki ihtimal var:

-Ya hesabınız çalındı spotify'ın sitesinden çıkarabilirsiniz.
- Ya da şu butonlardan birine bastınız Ekran Alıntısı.PNG

iki ihtimal var:

-Ya hesabınız çalındı spotify'ın sitesinden çıkarabilirsiniz.
- Ya da şu butonlardan birine bastınızEki Görüntüle 1464776
Butonları özellikle kontrol ettim fakat hiç biri basılı değildi. Her şarkı açışımda zaten cihaza bağlan ibaresi çıkıyordu. Hesabım çalınmasıyla bir ilgisi olabilir mi?

Butonları özellikle kontrol ettim fakat hiçbiri basılı değildi. Her şarkı açışımda zaten cihaza bağlan ibaresi çıkıyordu. Hesabım çalınmasıyla bir ilgisi olabilir mi?

Şifremi değiştirdim. Bütün oturumları kapattım. Ve tanımadığım bir servis var mı kontrol ettim. Saat adlı bir servis gördüm ne alaka anlamadım ve erişimini kaldırdım. Deneyip sonucu yazarım tekrar. Teşekkür ederim.

Butonları özellikle kontrol ettim fakat hiçbiri basılı değildi. Her şarkı açışımda zaten cihaza bağlan ibaresi çıkıyordu. Hesabım çalınmasıyla bir ilgisi olabilir mi?

Şifremi değiştirdim. Bütün oturumları kapattım. Ve tanımadığım bir servis var mı kontrol ettim. Saat adlı bir servis gördüm ne alaka anlamadım ve erişimini kaldırdım. Deneyip sonucu yazarım tekrar. Teşekkür ederim.

Sorunum şu an çözülmüş durumda fakat şunu düşünüyorum. Hesabımda kartım vs. kayıtlı idi kartın sadece son 4 hanesini görebilir değil mi hesapta. Yani kartı alışverişe kapatmama falan gerek var mı?

Sorunum şu an çözülmüş durumda fakat şunu düşünüyorum. Hesabımda kartım vs. kayıtlı idi kartın sadece son 4 hanesini görebilir değil mi hesapta. Yani kartı alışverişe kapatmama falan gerek var mı?

Arkadaşlar şu an sıraya eklediğim şarkıları normal bir şekilde çalıyor Spotify ancak bir playlist başlatıyorum ilk şarkıdan sonra başka bir playlistten rastgele şarkı çalmaya başlıyor yine. Hesabım tekrar mi çalındı benim (çok farklı bir şifre koydum sanmıyorum çalınacağını.) Ne yapmam lazım bu durumda?

Dosya Ekleri

• IMG_20220726_210704.jpg
    IMG_20220726_210704.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Telefonunuzda ya da bilgisayarınızda RAT olabilir. Virüs programları ile hem bilgisayarınızı hem de telefonunuzu taratın. Tekrar çalınırsa format atın.

En son tarattığımda ikisi de temiz çıkmıştı. Yakın bir tarihte taradım ve iki cihazada indirme bile yapmadım.

Arkadaşlar cumartesiden beri destekle konuşuyorum. En sonunda sorunu çözebildik. Hesabımda kalıcı bir sorun olduğunu söylediler. Aynı e-posta ile yeni bir hesap açtırıp tüm verileri oraya aktardılar. Ayrıca yeni bir Premium tanımladılar hesaba en son ödemeden 1 hafta geçmişti. Yani 7 gün hediye geldi diyebiliriz. :)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı