Rehber Spotify şarkı/çalma listesinin kapak fotoğrafını indirme

Finch0900

Kilopat
Selam, ilk rehberime hoş geldiniz.
Bu kapak fotoğrafı benim ilgimi çekti. Onun üzerinden yapacağım.

Sağ tıklayıp Paylaş diyoruz. Sonra Şarkı Bağlantısını Kopyala veya Albüm Bağlantısını Kopyala'ya basıyoruz.

Sonra kopyaladığımız bağlantıyı tarayıcımıza yapıştırıyoruz. Uygulamada açmak için bir uyarı gelirse iptal'e basın.

Tarayıcınızda açtığınızda CTRL + SHİFT + I yapın. Bu sağ tıkladığımızda çıkan incele butonu. Fakat Spotify'ın sitesinde sağ tık siteye özgü.
CTRL + SHİFT + I yaptığımızda karşımıza böyle bir yer çıkmalı. <head>....<head> kısmının solundaki ok simgesine tıklıyoruz.

Bu şekilde olmalı. Ardından og:image ifadesini bulmanız gerek. Yukarılarda da hemen karşınıza çıkıyor.

Ardından og:image yazan satıra sağ tıklıyoruz ve "Edit as HTML" diyoruz. Ondan sonra content="link" kısmında linki kopyalamanız ve yeni sekmede açmanız gerek.

Linki kopyaladım, yeni sekmede açıp URL kısmına yapıştırıyorum ve işte karşımda.

Sağ tıklıyoruz ve resmi farklı kaydet diyoruz. İndireceğimiz yeri seçtikten sonra kaydet diyoruz ve indi. İsterseniz Resmi kopyala diyip masaüstüne veya istediğiniz bir klasöre yapıştırabilirsiniz.
İndirilen - Ekran alıntısı

Son düzenleme:
hocam acaba sizinle iletişim kurabilir miyim benim bilgisayarım yok benim için bir şarkının albüm kapağını alabilir misiniz

Aynı şey birisinin profil fotoğrafını indirmek için geçerli olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…