Spotify ve Discord'da sürükleme özelliğini kullanılmıyor

parukami

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi Spotify'da şarkıları sürükleyemiyorum (playlist düzenleyemiyorum) ve Discord'da kanalları sürükleyemiyorum. Ne yapabilirim?

Başlıkta yazdığı gibi Spotify'da şarkıları sürükleyemiyorum (playlist düzenleyemiyorum) ve Discord'da kanalları sürükleyemiyorum. Ne yapabilirim?

Ayarlar > uygulamalar > uygulamalar ve özellikler > Spotify'ı buluyoruz. Ardından sıfırla başlığı altında onar diyoruz.

Discord'a telefondan giriyorsanız ayarlar kısmından kanalının bulunduğu kategoriyi seçerek sürükleniyor. PC'de ise kanalın üstüne basılı tutmak yeterli. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Ayarlar > uygulamalar > uygulamalar ve özellikler > Spotify'ı buluyoruz. Ardından sıfırla başlığı altında onar diyoruz.

Discord'a telefondan giriyorsanız ayarlar kısmından kanalının bulunduğu kategoriyi seçerek sürükleniyor. PC'de ise kanalın üstüne basılı tutmak yeterli. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Ya bilgisayar hakkında bilgim var aslında yani bu tarz olayları genellikle bilgisayarı karıştırarak çözüyorum :D ama sürüklemeden kastığım mesela benim 100+ şarkı olan bir playlistim var Spotify'da. İstediğim şarkı sürükleyip yukarıya doğru kaydığımda otomatik olarak normalde yukarıya çıkıyor benim için, şu an yaptığımda sadece ekranda olan kısımlardaki yerlere sürükleyip bırakabiliyorum, yukarıya veya aşağıya doğru götüremiyorum şarkıyı. Discord da aynı şekilde.

Geri
Yukarı