Spotify'da kitlemi nasıl artırırım?

KopuQlavye

Hectopat
Yer
Yanlışlıkla Doğduğum Ev
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben tam bugün öğlen ilk kez Spotify adlı platforma bir şarkımı attım. İlk günden 54 dinlenmiş. Tabii girmek için bir ton para bayıldığım için para kazanmak istiyorum. Yani bu dinlenme miktarı çok düşük. Nasıl artırabilirim Spotify üzerinde kitlemi? Nasıl görünür hale gelirim, ön plana çıkarım?

Aynı şarkınının bir kısmını ( örn. 10 Saniye )
Youtube'a yükle.İnstagram'da paylaş.

Aynı şarkınının bir kısmını ( örn. 10 Saniye )
Youtube'a yükle.İnstagram'da paylaş.
Dostum zaten bu işlere orada başladım. 200-300 kişilik bir kitlem var. Ama zengin yok ki aramızda spotify kullanalım. Şarkı dünden bugüne 91 dinlenmiş yaklaşık olarak 3 TL kazanıyorum. Ama işte o kadar yatırım yaptıktan sonra 3 TL kim ne derse desin az geliyor. Kitlemin büyümesi için başka öneriler var mı?

Dostum zaten bu işlere orada başladım. 200-300 kişilik bir kitlem var. Ama zengin yok ki aramızda Spotify kullanalım. Şarkı dünden bugüne 91 dinlenmiş yaklaşık olarak 3 TL kazanıyorum. Ama işte o kadar yatırım yaptıktan sonra 3 TL kim ne derse desin az geliyor. Kitlemin büyümesi için başka öneriler var mı?

Eğer maddiyatın varsa YouTube ve Spotify gibi yerlere reklam ver.

Şarkıyı merak ettim linkini paylaşır mısın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyur dostum, umarım hoşuna gider.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı