Çözüldü Spotify'da sanatçılar nasıl engellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ya bu aralar Çakkal Rekkol falan bir şeyler türemiş, bana sürekli öneriyor. Nefret geldi inadına inadına bunları öneriyor. Sırf bunları geçmek için Premium alacağım en sonunda. Ayı kükremesi gibi geliyor bunlar, çıldırıyorum kafamı yırtıyor, beynimi patlatıyor. Midemi bulandırıyor. Nasıl bunları tamamen engelleyebilirim? Yok olsun istiyorum. Spotify hiç görmemiş gibi davransın.

Çözüm
Ya bu aralar çakkal rekkol falan bir şeyler türemiş, bana sürekli öneriyor. Nefret geldi inadına inadına bunları öneriyor. Sırf bunları geçmek için Premium alacağım en sonunda. Ayı kükremesi gibi geliyor bunlar, çıldırıyorum kafamı yırtıyor, beynimi patlatıyor. Midemi bulandırıyor. Nasıl bunları tamamen engelleyebilirim? Yok olsun istiyorum. Spotify hiç görmemiş gibi davransın.

Hocam sanatcının profiline gidip 3 nokta kısmından bu sanatcıyı calma secenegine tıklayın.
Ya bu aralar çakkal rekkol falan bir şeyler türemiş, bana sürekli öneriyor. Nefret geldi inadına inadına bunları öneriyor. Sırf bunları geçmek için Premium alacağım en sonunda. Ayı kükremesi gibi geliyor bunlar, çıldırıyorum kafamı yırtıyor, beynimi patlatıyor. Midemi bulandırıyor. Nasıl bunları tamamen engelleyebilirim? Yok olsun istiyorum. Spotify hiç görmemiş gibi davransın.

Hocam sanatcının profiline gidip 3 nokta kısmından bu sanatcıyı calma secenegine tıklayın.

Çözüm

Geri
Yukarı