Squier Affinity Strat HSS vs Ibanez ıjrx20u-bkn

blaiteans

Centipat
Daha fazla  
Sıfırdan elektrogitar çalmaya başlayacağım daha önce hiç herhangi bir gitar türünü çalmadım bu iki model arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Bu iki modelden biri alacağım başka bir model almayı düşünmüyorum. İkisinin de linkleri bırakıyorum set halinde alacağım.

Humbucker-single-single manyetik düzenine sahip olduğu için Squier'ı tavsiye ederim. Hem manyetik türlerini ve gitardan çıkabilen soundları keşfetmeniz için daha yararlı bir gitar olur. Ibanez uzun yıllardır kullansam da düşük modelleri pek tatmin edici olmuyor denklerine göre.

Humbucker-single-single manyetik düzenine sahip olduğu için Squier'ı tavsiye ederim. Hem manyetik türlerini ve gitardan çıkabilen soundları keşfetmeniz için daha yararlı bir gitar olur. Ibanez uzun yıllardır kullansam da düşük modelleri pek tatmin edici olmuyor denklerine göre.
Bana da bir arkadaşım onu tavsiye etmişti ama ıbanez de bi güzel gözükmedi değil gözüme

Kağıt üstünde Squier her açıdan avantajlı. özellikle 2 point tremolo diğerine göre özellikli bir köprü sistemi. Çift taraflı tremolo kullanılabilir ve köprü üksekliği ayarlamaya uygundur. Diğerindeki tek avantaj perde sayısı.

Geri
Yukarı