Çözüldü SSD boş alanı olması gerekenden az

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hamitak

Hectopat
Görseller mevcut. Bilgisayarın ayarlarının görseli de var. Anlamadım neden böyle, çok saçma.

Dosya Ekleri

• techonpat 1.png
    techonpat 1.png
    112,8 KB · Görüntüleme: 196
  • technopat 2.png
    technopat 2.png
    96,9 KB · Görüntüleme: 191
  • tec 3.png
    tec 3.png
    73,4 KB · Görüntüleme: 187
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Witztree diye bir uygulama var oradan kim ne kadar yer kaplıyor görebilirsiniz. Ve çalıştırı açıp %temp% ve temp dosyalarındaki her şeyi silin.
Witztree diye bir uygulama var oradan kim ne kadar yer kaplıyor görebilirsiniz. Ve çalıştırı açıp %temp% ve temp dosyalarındaki her şeyi silin.

Dediğin uygulamayı indirdim, daha sonra taradım ve program files klasorünün içindeki Windows apps dosyasının kapladığı alan 56 GB'mış. Ben bu Windows apps i silebilir miyim ya da alanı açmak için ne yapabilirim?

İşaretlediğim yere girip SS atar mısın veya kendiniz bakınız en fazla kaplayan hangisi.Eki Görüntüle 1117548

Görseller mevcut. Bilgisayarın ayarlarının görseli de var. Anlamadım neden böyle, çok saçma.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim öncelikle.

İşaretlediğim yere girip SS atar mısın veya kendiniz bakınız en fazla kaplayan hangisi.Eki Görüntüle 1117548

Dediğiniz yere girdim. 45 GB'lık bir oyun var. Wolfestein adlı oyun, ben onu indirdiğimi hatırlamıyorum. O Windows apps dosyasının 56 GB olmasının sebebi bu oyun ama ben oyunu indirdiğimi hatırlamıyorum bile. Kusura bakmayın, benim hatam. Hepinize teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    74,3 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı