SSD FPS arttırır mı?

Bazkarda

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim bir arkadaşım var. Benim bilgisayarımdan daha kötü özelliklere sahip olmasına rağmen benden fazla FPS alıyor. SSD'si var, benim yok ama neden olabilir?

(Bilgisayarımı yeni formatladım virüs olamaz)

SSD 1 FPS değeri olsa bile FPS etkilemez. Yalnızca sistemin daha rahat ve hızlı açılmasını, oyun oynarken kaplamalar geç yükleniyorsa düzeltmeye ve oyunların geçiş ekranlarının daha hızlı yüklenmesine yarar. Onun sistemi ve sizin sisteminiz nedir? Detaylı bilgi verirseniz daha iyi olur.

Depolama birimi RAM değil ki oyunlara bir faydası olsun. Oyunda görseli işleyen ekran kartı, senin tarayıcıyı açmanı sağlayan işlemci. Yani hiç bir şey bilmeyen biri bile farkı anlayabiliyor değil mi?

SSD FPS etkisi yoktur.
Aranızda bulunan FPS farkı donanımlarınızla alakalıdır, veya daha düşük ayarlarda oynuyordur.

SSD FPS artırmaz. Oyunun açılış süresini hızlandırır. Bir de oyun içindeki HDD'den kaynaklanan dropları (eğer çok kalitesiz bir HDD kullanıyorsanız drop yersiniz yoksa yemezsiniz) engelleyebilir.

SSD 1 FPS değeri olsa bile FPS etkilemez. Yalnızca sistemin daha rahat ve hızlı açılmasını, oyun oynarken kaplamalar geç yükleniyorsa düzeltmeye ve oyunların geçiş ekranlarının daha hızlı yüklenmesine yarar. Onun sistemi ve sizin sisteminiz nedir? Detaylı bilgi verirseniz daha iyi olur.
Arkadaşımınki:AMD Radeon R7 240 8GB RAM İntel core i3-2120 cpu 3.30 3.30 ghz
Benimki:AMD Radeon R9 280 8 gb ram İntel core i3-9100 F var ama o fivemi daha dropsuz daha fazla fps oynuyor neden olabilir

Geri
Yukarı