SSD mi HDD mi?

Evet şu anda M.2 SSD var 500GB'lik bir de 1TB hard disk ekledim ama 1TB'lik hard diski çıkarırsam SSD'yi 1TB'a yukseltebiliyorum.

Hocam laptop mu çünkü PC de harici yerler oluyor isterseniz 500'luk HDD alın çok ucuza bulursunuz.

Çok oyun yükleyeceğinizi düşünüyorsanız HDD alın, idare edebilirim belli oyunlarla diyorsanız SSD alabilirsiniz.

Hayir hocam masa ustu ama ben pek ellemek istemiyorum bozarim diye bir de sitede sadece 1tbl ik var.

Hocam asıl birini söküp diğerini takmanız daha zor. Yeni alırsanız yeni porta direkt takacaksınız. Bozulacak bir şey hiç yok. 1 tane kablo takacaksinız bir de her sirltede N11 falan 500'lük HDD var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, alacagim sistemde 500GB M.2 SSD var ama HDD yok ben 1TB HDD ekledim sonra baktim 500GB SSD'yi 1TB SSD'ye cevirirsem daha uyguna denk geliyor. Sizce hangisini yapmaliyim?

SSD tabii ki de. SSD, HDD'den kat kat hızlıdır. Emin olabilirsin.

Bende öyle dusunuyorum ama SSD'ye oyunlarj kurarsam daha hizli mi akar oyunlar?
SSD'den daha hızlı olur ama birinde 1 TB iken diğerinde 1,5 TB oluyor 500 GB fark var arada.
Hızlı olması da sadece açılırken hızlı olur, FPS artmaz.

SSD'den daha hızlı olur ama birinde 1 TB iken diğerinde 1,5 TB oluyor 500 GB fark var arada.
Hızlı olması da sadece açılırken hızlı olur, FPS artmaz.

Yok 2 side 1TB oluyor. SSD'ye 500GB ekleniyor sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…