SSD sonrası yapılacaklar

Mertdzhann

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba bu soru biraz uzun olacak ama çok bilgili değilim ve bazı konularda yardıma ihtiyacım var ilk defa yapacağım şeyler olduğu için. Benim bilgisayarım masaüstü içinde 1 TB harddisk bölünmüş şekilde bulunuyor. Yeni 500 GB SSD aldım ve o SSD'ye Windows'u klonlama veya sıfırdan kurulum yapmak istiyorum. Olay da tam burada başlıyor. Önce nasıl olursa olsun Windows'u SSD'ye kurmak ve daha sonra bölünmüş olan harddiski de birleştirmek istiyorum SSD de Windows ve oyun vb. şeyleri, harddiski de depolama olarak kullanmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Depolama durumları da bu şekilde gerekir diye atmak istedim.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-02_011942.png
    resim_2021-04-02_011942.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Diskleri biçimlendirmeden birleştirmezsin ne yazikki, ssd ye kurarken temiz kurulum yap klonlarsan performans sorunları yaşayabilirsin.

Diskleri biçimlendirmeden birleştirmezsin ne yazikki, SSD'ye kurarken temiz kurulum yap klonlarsan performans sorunları yaşayabilirsin.

Teşekkürler öncelikle ama diskleri biçimlendiremiyorum içlerinde dosyalar oyunlar programlar var bir de temiz kurulum için bir video rehber var mı acaba?

Kurulum için bir Windows yükleme usb si hazırlamalısiniz bu konuda çekilmiş videoyu ekledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulum için bir Windows yükleme USB'si hazırlamalısiniz bu konuda çekilmiş videoyu ekledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı