Çözüldü SSD sürücüleri var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Evet, bazı NVMe SSD'ler için NVMe sürücüsü var (bkz. Samsung) ama Micron kurumsal satış yaptığı için bildiğim kadarıyla sürücüsü yok. Çok da gerek yok zaten, Windows'un NVMe desteği var.
Samsung Magician'ı diyorsanız eğer o olmadan da SSD'ler çalışabiliyor. Bence sürücü demek çok doğru değil. Sonuçta ekran kartı sürücüsünü kurmazsanız GPU'dan verim alamazsınız. SSD'lerde böyle bir durum yok.

Güncelleme:

Micron'un safyasında cidden sürücü varmış ama üylik istiyor, bilginize.

NVMe SSD Driver for Windows Operating Systems

Software Driver – 5.25.2021
NVMe SSD Sürücüsü, Windows İşletim Sistemlerinde Micron SSD'ler için ek yönetim ve destek özellikleri sağlar. Windows 64-bit NVMe Sürücüsü sürüm 2.1.18.0

Download

Çözüm
Samsung Magician'ı diyorsanız eğer o olmadan da SSD'ler çalışabiliyor. Bence sürücü demek çok doğru değil. Sonuçta ekran kartı sürücüsünü kurmazsanız GPU'dan verim alamazsınız. SSD'lerde böyle bir durum yok.
Hayır Sayın Örümcek Necmi. Magician'dan bahsetmiyorum efenim. Samsung'un NVMe sürücüsü var. Bazı NVMe SSD'ler için "driver" mevcut. Yukarıda Micron'un sürücüsünü de paylaştım 🙏

Hayır Sayın Örümcek Necmi. Magician'dan bahsetmiyorum efenim. Samsung'un NVMe sürücüsü var. Bazı NVMe SSD'ler için "driver" mevcut. Yukarıda Micron'un sürücüsünü de paylaştım 🙏
Bilmiyordum teşekkürler bilgi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı