SSD ve HDD aynı anda kullanılabilir mi?

Kendi sitelerinde de 460'a satıyorlarmış, Eğer dediğin gibi mağazadan gidip alabiliyorsan öyle yap tabii uzak değilse. Hem SATA kabloyu da oradan alabilirsin uyguna varsa.

Kendi sitelerinde de 460'a satıyorlarmış, Eğer dediğin gibi mağazadan gidip alabiliyorsan öyle yap tabii uzak değilse. Hem SATA kabloyu da oradan alabilirsin uyguna varsa.
Yardımların için teşekkürler dostum. Gidip elden teslim alıp kurulumu yaptım format falan attım anca bitti. Tekrar sağol

Yardımların için teşekkürler dostum. Gidip elden teslim alıp kurulumu yaptım format falan attım anca bitti. Tekrar sağ ol

Var mıymış SATA kablosu? Hayırlı olsun CrystalDiskMark indirip hızını da kontrol et düzgün çalışıyor mu diye.

Var mıymış SATA kablosu? Hayırlı olsun CrystalDiskMark indirip hızını da kontrol et düzgün çalışıyor mu diye.
Evet varmış ama vida yoktu. Uydurdum bişeyler sabitledim. Kullandım o programı ürünün iddia ettiği verilerle birebir aynı geliyor.

Evet varmış ama vida yoktu. Uydurdum bir şeyler sabitledim. Kullandım o programı ürünün iddia ettiği verilerle birebir aynı geliyor.

Vidalar kasanın kutusunda olurdu. Neyse sorun yok açıkta dursa ya da hareket etse de bir şey olmaz SSD'ye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…