SSD'de 1 dosya olmasına rağmen çok yer kaplıyor

berkcan316

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Bugatek
Anakart
İ7 860
Merhaba. Benim PC de 1 adet dosya var oda 54 GB (sıkıştırılmış) açıldığında 150 GB bir dosya oluşuyor ancak SSD de 1 dosya olmasına rağmen 105 GB alan kullanıyor sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-01-23-23-21-06-4.jpg
    Screenshot_2024-01-23-23-21-06-4.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba. Benim PC de 1 adet dosya var oda 54 GB (sıkıştırılmış) açıldığında 150 GB bir dosya oluşuyor ancak SSD de 1 dosya olmasına rağmen 105 GB alan kullanıyor sebebi nedir?

Windows'un kendisi de bu depolamaya dahil edildiği için o kadar alan normal ama sorunuz tam net gelmedi bana eğer üstte yazdığım cevap sorduğunuz soru değilse daha net açıklar mısınız?

Windows'un kendisi de bu depolamaya dahil edildiği için o kadar alan normal ama sorunuz tam net gelmedi bana eğer üstte yazdığım cevap sorduğunuz soru değilse daha net açıklar mısınız?
Şimdi ben gta v yükledim korsan 53 gb sıkıştırılmış ben bunu setup kurarken diyorki 150 gb ye lazım sizde 130 gb var onaylıyormusunuz diyor bende onaylayamıyorum çünkü yer yok.Bunu gördükten sonra ets2 asetto corsa falan ne varsa sildim herşeyi 256gb ssd de sadece 1 dosya var ve 105 gb yer dolu 20 gb yer nasıl yet açabilirim

Şimdi ben GTA V yükledim korsan 53 GB sıkıştırılmış ben bunu setup kurarken diyor ki 150 GB'ye lazım sizde 130 GB var onaylıyor musunuz diyor bende onaylayamıyorum çünkü yer yok. Bunu gördükten sonra ETS 2 Assetto Corsa falan ne varsa sildim her şeyi 256 GB SSD de sadece 1 dosya var ve 105 GB yer dolu 20 GB yer nasıl yet açabilirim

Eğer onlarda korsan ise çöp kutusundan da sildiniz mi? Onları silmediyseniz silin ayrıyeten 64 GB'lık bir belleğiniz varsa kurum dosyasını oraya atıp kendi bilgisayarınızdan kaldırın. Flash bellek üzerinden oyunu kurun.

Eğer onlarda korsan ise çöp kutusundan da sildiniz mi? Onları silmediyseniz silin ayrıyeten 64 GB'lık bir belleğiniz varsa kurum dosyasını oraya atıp kendi bilgisayarınızdan kaldırın. Flash bellek üzerinden oyunu kurun.
Eğer onlarda korsan ise çöp kutusundan da sildiniz mi? Bu cümleyi anlayamadım onlarda nedir?

Diğer oyunlar (ETS 2 vs. ) sildiğinizi söylediniz. Bende ona ithafen söyledim.

Anladım yok onlar korsan değil Steamdan aldım 40 TL ve 6 TL'lik asetto corsa vardı para değil diye almıştım ayrıyeten bende 111GB HDD var ona dosyaları atsam kurulumu nasıl C diskinde yapabilirim.

Anladım yok onlar korsan değil Steam'den aldım 40 TL ve 6 TL'lik Assetto Corsa vardı para değil diye almıştım ayrıyeten bende 111GB HDD var ona dosyaları atsam kurulumu nasıl C diskinde yapabilirim.

Muhtemelen kurulum.exe dosyası siz kurarken nereye kurmasını istediğini seçeceğiniz bir bölüm olacaktır. O kısma SSD bölümünde kurmak istediğiniz bir dosya hazırlayıp oraya kurmak için dosyayı seçerseniz sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı