SSD'de bulunan oyunları HDD'ye taşımak

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Merhaba, 120 GB bir SSD kullanıyorum ve indirdiğim oyunlar sebebiyle yaklaşık 10 GB yer kaldı. Bunları HDD'ye taşımak istiyorum nasıl taşıyabilirim? Oyunları Steam'den indirdim. Teşekkürler şimdiden.

steamapps dosyasına girip Common adlı dosyanın içinde oyun dosyalarını kesip HDD'deki steamapps'in içindeki Common dosyasının içine yapıştırın. Steam'i açıp oynaya bastığınız zaman kısa bir süre bekletip hallolacaktır.

Silip yeniden yuklemek daha kolay olur gibi ama Technopat'in youtube sayfasinda disk aktarimi diye bir video vardi isinize yarayabilir.
Silip yeniden yüklemek uzun sürer diye taşımak istiyorum. Zamanım olsaydı silip yüklerdim ama yine de teşekkürler.
steamapps dosyasına girip Common adlı dosyanın içinde oyun dosyalarını kesip HDD'deki steamapps'in içindeki Common dosyasının içine yapıştırın. Steam'i açıp oynaya bastığınız zaman kısa bir süre bekletip hallolacaktır.
Teşekkürler deniyorum hemen.
Denedim fakat sanırım bir yerde hata yaptım bu yüzden Steam'i sildim şimdi Steam'i ve oyunları tekrar yükleyeceğim. Yardımın için teşekkürler

Son düzenleme:
Silip yeniden yüklemek uzun sürer diye taşımak istiyorum. Zamanım olsaydı silip yüklerdim ama yine de teşekkürler.

Teşekkürler deniyorum hemen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu daha kolay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu daha kolay.
Bu videoyu izleyip denemiştim. Fakat garip bir şekilde olmadı ve ben de farklı yöntemler için burada konu açtım. Fakat yardımınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı