SSD'de DRAM olmaması sorun yaratır mı?

• Konuyu başlatan h3hus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 163

h3hus

Centipat
Yer
Balıkesir/Edremit
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Core(TM) i3-10105F CPU @ 3.70GHz, 3696 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci

Yüklü Fiziksel Bellek (RAM) 8,00 GB

Sistem Üreticisi BIOSTAR Group
Sistem Modeli H510M

Harici Ekran Kartı Palit GTX 1650 GP NE6165001BG1-1175A 128 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı
Meslek
DC MOD
Corsair 1TB MP600 Core XT NVMe GEN 4 bu marka M.2 SSD aldim sonradan fark ettim DRAM yokmus. Sorun olur mu? İçine Windows kuracağım, sıkıntı yaratır mı? YouTube'daki birkaç videoda iyi performans sağlamayacağını söylüyor.

Corsair 1TB MP600 Core XT NVMe gen 4 bu marka M.2 SSD aldim sonradan fark ettim DRAM yokmus. Sorun olur mu? İçine Windows kuracağım, sıkıntı yaratır mı? YouTube'daki birkaç videoda iyi performans sağlamayacağını söylüyor.

İleride hız düşüşüne sebep olur DRAM olmaması Windows yerine oyunlarını kursaydın sorun olmazdı fakat Windows kuracağın için ileride yavaşlama gibi sorunlar yaşayabilirsin.

İleride hız düşüşüne sebep olur DRAM olmaması Windows yerine oyunlarını kursaydın sorun olmazdı fakat Windows kuracağın için ileride yavaşlama gibi sorunlar yaşayabilirsin.

Daha yeni aldım 250 GB SSD yetmiyordu karşıma bu çıktı fiyatı uygun görünce aldım umarım bir sorun yaşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı