SSD'deki Windows dışındaki şeyler nasıl silinebilir?

couza

Hectopat
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 Evo 500GB - WD BLUE 2TB
Şu an biligsayarımda sadece SSD var. Hard disk satın aldım ve sanırım format atmam gerekmiyormuş. Sorum şu hard diski taktıktan sonra SSD'deki Windows işletim sistemi haricindeki diğer tüm dosyalarımı silme şansım var mı? SSD'de sadece Windows kurulu olsun istiyorum. Diğer tüm her şeyi hard diskte depolayacağım.
Edit: Windows klasörü dışındaki tüm klasörleri SSD'den HDD'ye taşıma gibi bir durum nasıl olur?

Son düzenleme:
Bence format ekranında Windows'un kurulu olduğu diski biçimlendirip Windows'u kurun. Daha temiz olur. Onun harici kalıntılar kalabilir bazı şeyleri silebilseniz bile. Disk klonlama işlemi falan vardı ama Windows hard diske gidebilir bu sefer. Emin değilim.

Bence format ekranında Windows'un kurulu olduğu diski biçimlendirip Windows'u kurun. Daha temiz olur. Onun harici kalıntılar kalabilir bazı şeyleri silebilseniz bile. Disk klonlama işlemi falan vardı ama Windows hard diske gidebilir bu sefer. Emin değilim.

Hocam yaklaşık 50 GB falan dosya kalıyor USB belleğe atamadığım da o yüzden sormuştum. Silmek de istemiyorum pek.

Hocam aklıma şu geldi Windows klasörü dışında tüm klasörleri hard Disk'e taşısam. Daha sonra formatta hard diski biçimlendirmeden SSD'yi biçimlendirip Windows'u kursam nasıl olur? Gerçi kullanıcılar kısmı falan sorun yaratabilir mi bilemiyorum.

Son düzenleme:
Hocam aklıma şu geldi Windows klasörü dışında tüm klasörleri hard Disk'e taşısam. Daha sonra formatta hard diski biçimlendirmeden SSD'yi biçimlendirip Windows'u kursam nasıl olur? Gerçi kullanıcılar kısmı falan sorun yaratabilir mi bilemiyorum.

Sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı