SSD'li giriş seviyesi notebook önerisi

ProfTech

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaslad okul aciliyor ve bundan dolayi SSD olan harici GPU olmayan bir laptop ariyorum. Bulamadim sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Butce 1000-1700 TL.

Üstadim cok tesekkur ederim. Bir de Celeron 3360 var A101'de 1250 TL falandi onu alip SSD mi alsam bir de o zaman? Derslerimin arasinda grafik animasyon da varmıs ust siniflara sordum ne yapiyorsunuz diye Pacman oyunu yapmistik dediler, sizce bu sey icin yeterli mi? Hic daha once grafik animasyon programlari kullanmadim yani Celeron 3360 nasil performans verir bilemiyorum. Cok tesekkur ederim ustadim size.

Son düzenleyen: Moderatör:
Basit işler için yeterlidir. Bu konuda çok kafa yormaya gerek yok zira bu bütçe ile giriş seviyesi cihaz alınabiliyor.
Bir de Celeron 3360 var A101'de. 1250 TL falandi onu alip SSD mi alsam bir de o zaman?
BIOS güncellemesi bile almayan üretilip bırakılmış bir şey ise uzak dur derim.

Basit işler için yeterlidir. Bu konuda çok kafa yormaya gerek yok zira bu bütçe ile giriş seviyesi cihaz alınabiliyor.

BIOS güncellemesi bile almayan üretilip bırakılmış bir şey ise uzak dur derim.
Haklisiniz ustadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…