SSD'ye geçiş sonrası eski C'yi silmek

Işıklı_Pc

Decapat
Ben SSD'ye geçiş yaptım. BIOS'tan falan Boot için SSD'yi seçtim fakat ana olarak hala eski C'yi kullanıyor ve eski C'yi silemiyorum ne yapmalıyım? SSD'yi sıfırlayıp tekrar mı kopyalamam lazım? Ayrıca D silinsin istemiyorum. Eski C'yi silmeye çalıştığımda resimdeki hatayı alıyorum.
HDD'yi çıkardığımda bilgisayar açılıyor ve kullanabiliyorum

Dosya Ekleri

• asd.jpg
    asd.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
C'yi klonladıysanız, SSD'de de C diski oluşmuştur. Boot önceliğini SSD olarak seçerseniz, HDD'niz üzerinden açılmaz bilgisayar. SSD'nin C diski ile sistemi açtığınızda; HDD'nin C bölümünü silip, o diskin D bölümü ile birleştirebilirsiniz. Ben bu şekilde yaptım.

C'yi klonladıysanız, SSD'de de C diski oluşmuştur. Boot önceliğini SSD olarak seçerseniz, HDD'niz üzerinden açılmaz bilgisayar. SSD'nin C diski ile sistemi açtığınızda; HDD'nin C bölümünü silip, o diskin D bölümü ile birleştirebilirsiniz. Ben bu şekilde yaptım.
Şuan SSD'den açılıyor olması lazım fakat C'yi silmeye çalıştığımda resimdeki uyarıyı alıyorum silmeli miyim emin olamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı