SSD'ye ne kurulmalı?

Baran murat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben sistem alacağım ve içinde 1 TB HDD ve 500 SSD var. Ben SSD'ye Windows'u kuracağım. Ayrıca tarayıcıları falan da kuracağım. Başka ne kurabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben sistem alacağım ve içinde 1 TB HDD ve 500 SSD var. Ben SSD'ye Windows'u kuracağım. Ayrıca tarayıcıları falan da kuracağım. Başka ne kurabilirim?

Windows ve GTA 5 falan oynayacaksan onu kur çünkü, GTA 5 yüklemeleri aşırı yavaş.

Windows ve GTA 5 falan oynayacaksan onu kur çünkü, GTA 5 yüklemeleri aşırı yavaş.
Gta 5 online'de yükleme ekranları kısalmıyor, sadece hikaye modunda kısalıyor. Çünkü online modunda görev sonlarında diğer kullanıcıların ve kendi internetine bağlı loading ekranları..

Bence pubg veya rust oynuyorsan, ssd'ye kurabilirsin. Diğer oyunlara gerek yok, hele cs de tüm haritayı önceden yüklediği için ssd ye yüklemenin takılmayla uzaktan yakından alakası olamaz.

Hdd'yi direk depo olarak kullan film,resim vs uygulamalar ssd'ye kurmanı önermem

500 gb ssd nin 120 gb sistem için kullan kalan kısmını oyun için hariciyide depolama olarak kullan , ben öyle yapardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…