SSD'ye yüklenen programlar açılmıyor

ilkerkucuk

Femtopat
Öncelikle belirteyim "SanDisk 240 GB" SSD birkaç aylık henüz pek de okuma yazma yapılmadı. Fakat geçen günlerde PC'de açılmama durumları oluyordu, Win 10 yükleme ekranında takılma gibi hatta SSD içindeki oyunlarım silinmişti, eski tarihe yeniden yükledim PC'yi diskin içindekiler geri geldi fakat açamıyorum oyunlar filmler vs. yükleme ekranında takılıyor giremiyorum başka diske attıgımda girebiliyorum sorun olmuyor. Bir yerde güç kesintileri durumunda SSD'ler bozulur diye okudum fakat CrystalDiskInfo da disk sağlıklı görünüyor anlamadım neden böyle?

Öncelikle belirteyim "SanDisk 240 GB" SSD birkaç aylık henüz pek de okuma yazma yapılmadı. Fakat geçen günlerde PC'de açılmama durumları oluyordu, Win 10 yükleme ekranında takılma gibi hatta SSD içindeki oyunlarım silinmişti, eski tarihe yeniden yükledim PC'yi diskin içindekiler geri geldi fakat açamıyorum oyunlar filmler vs. yükleme ekranında takılıyor giremiyorum başka diske attıgımda girebiliyorum sorun olmuyor. Bir yerde güç kesintileri durumunda SSD'ler bozulur diye okudum fakat Crystaldiskınfo da disk sağlıklı görünüyor anlamadım neden böyle?

SSD'yi garantiye yollayın.

Kronik sorunlu bir SSD zaten.

garanti belgesini göremedim etrafta satın aldıgıma dair dijital bilgi var sizce yeterli midir pek bilmiyorum garanti olaylarını
Kronik sorunlu bir SSD zaten.

ve evet bende de sandisk ve adata var pc yi aldıgımdan beri hep sorunluydular
Yeni bir şeyler indirmeyi denedin mi? Yeni oyun veya program indir onlar da çalışmazsa garanti olayını düşün
evet denedim.

Geri
Yukarı