SSD'yi başka bilgisayara takıp oyun indirmek ve ana bilgisayarda oynamak mümkün mü?

lensi

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben köyde yaşıyorum ve köyde Superbox kullanıyorum. Steam'den indirmek istediğim 2 3 oyun var, sistemimi kaldırıp şehre götüremiyorum çok zahmet istiyor ve babam da bondan dolayı sürekli bana kızıyor. Ben kasamdaki SSD'yi çıkarıp bilgisayarcı ya götürsem bilgisayarcı bana oyun indiririm mi yani kendisi 400GB oyun a 200 TL istedi, o zaman ben kasayı götürmüştüm ama şu an sadece SSD'yi götürmek istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

Arkadaşlar merhaba, ben köyde yaşıyorum ve köyde Superbox kullanıyorum. Steam'den indirmek istediğim 2 3 oyun var, sistemimi kaldırıp şehre götüremiyorum çok zahmet istiyor ve babam da bondan dolayı sürekli bana kızıyor. Ben kasamdaki SSD'yi çıkarıp bilgisayarcı ya götürsem bilgisayarcı bana oyun indiririm mi yani kendisi 400GB oyun a 200 TL istedi, o zaman ben kasayı götürmüştüm ama şu an sadece SSD'yi götürmek istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?
Eğer o oyunun bulunduğu Steam hesabından indireceksen neden olmasın.

Kanka niye para alıyorki o kadar indiricek kurucak biticek gidicek git internet kafeye abiye deki abi 2dk şu pcnin içini açabilirmisin oyun indiricem eğer iyi birisiyse kabul eder bağlar ssdyi sonra indirirsin giderkende 50tl bırakıp gidersin.

Eğer o oyunun bulunduğu Steam hesabından indireceksen neden olmasın.

Evet zaten sadece 1 Steam hesabım var bir de tüm oyunlarım Steam,
Hesabım da.

Kanka niye para alıyor ki o kadar indirecek kuracak bitecek gidecek git internet kafeye abiyedeki abi 2dk şu PC'nin içini açabilir misin oyun indireceğim eğer iyi birisiyse kabul eder bağlar SSD'yi sonra indirirsin giderkende 50TL bırakıp gidersin.

Vallahi hocam zaten bende kabul etmedim gidip evde 7 8 MB ile indirdim 400 GB Ti.

@Sparkyy usta şu an cidden olur değil mi SSD'yi cıkarırım int cafeden adam verirse indirtir sonra, SSD değil mi tekrar alıp köye getirirm takarım bilgisayarım a her şey indirilmmiş olur.

Evet zaten sadece 1 Steam hesabım var bir de tüm oyunlarım Steam,
Hesabım da.

Vallahi hocam zaten bende kabul etmedim gidip evde 7 8 MB ile indirdim 400 GB Ti.

@Sparkyy usta şu an cidden olur değil mi SSD'yi cıkarırım int cafeden adam verirse indirtir sonra, SSD değil mi tekrar alıp köye getirirm takarım bilgisayarım a her şey indirilmmiş olur.
Yani adam izin verirse olur tabi. USB belleğe fotoğrafları atıp başka cihazda bakmak gibi bir durum bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı