SSD'yi ikinci disk olarak kullanma

Comiltec

Hectopat
Arkadaşlar ben yeni bir laptop aldım ve içinde 1 TB HDD, 120 GB SSD var. PC bana kurulu halde geldi ve SSD Yerel disk C olarak gözüküyor. Ben SSD'yi Yerel Disk D yapmak istiyorum. Ben alan büyütüp küçültmek istemiyorum yani, direk olarak yerlerini değiştirmek istiyorum. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden böyle bir şey yapacaksın? SSD birinci disk olmalı her zaman, depo kısmı olmamalı.

SSD'nin alınma amacı hızlı açılacak programların SSD'ye yüklenmesidir. Depo olarak kullanmak mantıksız olur.

Neden böyle bir şey yapacaksın? SSD birinci disk olmalı her zaman, depo kısmı olmamalı.
Kusura bakmayın cevap yazamıyordum. Benim amacım SSD'ye oyunlarımı yüklemek. 120 GB doldurur oyunlarım ve hızlı olmasını istiyorum. Diğer programlarım eski usül HDD'de kalmasını istiyorum.

Tamam hocam ssd c'de iken şu an işe yaramayanları harddiske, yarayanları ise ssd'ye yükeleyebilirsiniz. Bir sıkıntı yok yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…