SSHD nedir?

ibrahim45300

Kilopat
Daha fazla  
Benin laptopta bu depolama aygıtı var, nedir tam anlamadım. SSD mi HDD-SSD karışımı bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, işletim sisteminin bir bölümünü hızlı olan bölüme kuruyor ve daha hızlı kullanım sağlıyor. SSD bölümü çok az boyutlu olduğu için, siz yine çoğu dosyanızı yavaş bölüme atıyorsunuz.

Benin laptopta bu depolama aygıtı var, nedir tam anlamadım. SSD mi HDD-SSD karışımı bir şey mi?
Örneğin Hdd'in 500gb ise Sshd ise sadece 8gb'ı ssd'dir.Pek bişey ifade etmiyor.SSD gibi bir hız bekleme.Ortalama hdd hızlarındadır.

Güncelleme: Windows'un boot edilecek olan kısmını hızlı olan bölümden sağlıyor ve hızlı önyükleme gerçekleşiyor.

SSD-HDD karışımı. Genel olarak HDD ama içerisinde yaklaşık 8GB SSD mevcut oluyor. Bildiğim kadarıyla bilgisayar hızlı açılsın diye koyuyorlar.

Tam okarak bu Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
SSD-HDD karışımı. Genel olarak HDD ama içerisinde yaklaşık 8GB SSD mevcut oluyor. Bildiğim kadarıyla bilgisayar hızlı açılsın diye koyuyorlar.
Küçük bir kısmı SSD gibi hızlı geri kalanı ise HDD olan depolama birimleri.
cihaz buhttps://m.trendyol.com/haikon/hikvision-c100-240gb-550mb-s-ssd-disk-hs-ssd-c100-240g-p-3247842?boutiqueId=355600&gclid=Cj0KCQiA5dPuBRCrARIsAJL7oegWL13TRp7XZJpxO42X9JcJLqaKOO9gB6zrbCviV5wM9zt3CqyHRRQaAjcwEALw_wcB hdd lerde 100 yh.200 oh. Oluyo bunda 450 500 okuma yazma hızları

Son düzenleme:
Bu direkt SSD. SSD ile HDD fiziksel olarak birbirinden farklı. SSD çip üzerine yazarken HDD disk üzerine yazıyor. SSHD'de ise iki yöntemde oluyor ama görüntü olarak HDD'e benziyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…