Ssn markasının ürünleri nasıldır?

S4lihh

Hectopat
Merhaba, proteinocean almayı düşünüyordum fakat hocama sorduğum zaman bu cevabı aldım. Dün yanına gittiğimde ssn ve bir marka daha söyledi ama hatırlamıyorum, getirttireyim ben sana dedi. Ssn markası nasıldır? Kendisi satmak için mi proteinocean'a böyle demiş olabilir yoksa ssn daha mı kaliteli? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1658410336863.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alacaksınız? Proteinocean ben de önermem ancak SSN de kaliteli değil. Aynısının laciverti.

Bütçenizi ve ne istediğinizi söylerseniz yardımcı olabilirim.

Ne alacaksınız? Proteinocean ben de önermem ancak ssn de kaliteli değil. Aynısının laciverti.

Bütçenizi ve ne istediğinizi söylerseniz yardımcı olabilirim.

Hangileri kaliteli çok bilmediğim için bütçe belirlemedim henüz. Preworkout, creatine ve belki protein tozu almayı düşünüyorum. Sizin de önerebileceğiniz başka supplementler varsa önerilere açığım, gainer almayı düşünüyordum fakat arkadaşım karbonhidrat tozuna boşa para verme dedi. Boyum 1.77 kilom 65 bu arada 6 aydır gidiyorum spora. Birkaç kaliteli marka önerirseniz ona göre belirlerim bütçemi.

Açıkçası preworkout biraz fanteziye kaçıyor hocam. Ağır işlerde çalışıp sporda haliniz kalmıyorsa bir şey diyemem ancak diğer türlü bir sporcunun envanterine en son ekleyeceği şey olmalı. Çok daha yararlı ve etki oranı yüksek ürünler var. Kingsize, Scitec, Weider, Bigjoy, Hardline, Olimp, Optimum daha alınası, eli yüzü düzgün sağlıklı markalardır. ProteinO'nun aminoasit içerikli ürünlerinde saç kılı hammaddesi muhabbeti dönüyor piyasada (özellikle lansman ürünlerinde), o yüzden tavsiye etmiyorum ben. Ha ama kalitesi ıvır zıvırı önemli değil, üstünde yazanı veriyorsa ben okeyim diyorsanız marka fark etmez.

Açıkçası preworkout biraz fanteziye kaçıyor hocam. Ağır işlerde çalışıp sporda haliniz kalmıyorsa bir şey diyemem ancak diğer türlü bir sporcunun envanterine en son ekleyeceği şey olmalı. Çok daha yararlı ve etki oranı yüksek ürünler var. Kingsize, scitec, weider, bigjoy, Hardline, olimp, optimum daha alınası, eli yüzü düzgün sağlıklı markalardır. Proteino'nun aminoasit içerikli ürünlerinde saç kılı hammaddesi muhabbeti dönüyor piyasada (özellikle lansman ürünlerinde), o yüzden tavsiye etmiyorum ben. Ha ama kalitesi ıvır zıvırı önemli değil, üstünde yazanı veriyorsa ben okeyim diyorsanız marka fark etmez.

Peki sadece protein tozu ve creatine alsam içerik ve fiyat performans olarak hangisi daha iyi, hangisini önerirsiniz?

Ocean markayı ben de hiçbir yerde asla önermem çünkü tamamen tad ve tatlandırıcı türü de kalitesiz fakat tadı bu zamana kadar içip içebileceğiniz en iyi aromalara sahip bağımlı yapacak türden. Ama gelki kaliteli içeriğe sahip protein üretemiyor.
Türkiye'deki çok satış yapan markalardan biridir fakat serdar aktolga'nın da dediği gibi magazin işlerle işiniz olmasın.

Para varsa weider yoksa wpc 80 ile üretilmiş protein değeri yüksek protein tozu bunun yanında bir de creatine almalısınız bence creatine de marka fark etmez çünkü ürün direkt hammadde mesh ayarı 200 olduğu ve yapısı monohydrate form olduğu sürece en ucuzunu kapın fakat tozda önerebileceğim Ssn var aktif olarak kullanıyorum command olanı tadı evet ocean gibi değil ama içilebilir orta derece bir tada sahip efektifini ise günde 2 defa içtiğiniz sürece görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı