ST2000VM003 HD Tune Sonuçlarım

Daha fazla  
Meslek
Optisyen
Seagate 2TB ST2000VM003 modelli sabit diskimin HD Tune sonuçları aşağıdaki gibidir. Bilgili arkadaşların yorumları benim için çok önemlidir.

Error Scan taramasını gece 11 buçuk gibi başlattım, 1 saat sonra monitörü kapatarak bilgisayarı bıraktım ve sabah uyandığımda sonuçların görüntülerini alarak buraya bu konuyu açmış bulunmaktayım.

Birkaç gün önce internetten indirdiğim filmi izlerken belirli bir dakikadan sonra film dondu ve GOM Player'ın çalışmayı durdurdu. Videodan kaynaklı bir sorun olduğunu düşündüm ve önemsemedim. Aynı durumu dün akşam farklı bir filmde yaşayınca, sorunun sabit diskimde olabileceği ihtimaliyle bu programı kullanıp taramayı başlattım.

Maalesef internette bu programla ilgili çok ayrıntılı bilgiler yok veya ben bulamadım. Fakat Error Scan taramasının tamamlanmadığını düşünüyorum ve var olan sorunun ne olduğunu öğrenmek için Technopat Sosyal'e müracaat etmek zorunda kaldım.

Yardımlarınızı bekliyorum.

1.jpeg
2.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskinizden umudu kesin. Hatalar almış ve ciddi oranda bad sector oluşmaya başlamış. Verilerinizi yedekleyin ve o diski kullanmayın. Artık ömrünü doldurmuş diyebiliriz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı