Stabil olmayan ping

Zakır Zakır

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum başlıkta belirttiğim gibi ping her 15 saniyede bir tavan yapıyor. Ne oyun oynanabiliyor ne de sağlıklı bir deneyim oluşmuyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210528-001142_Chrome.jpg
    Screenshot_20210528-001142_Chrome.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum başlıkta belirttiğim gibi ping her 15 saniyede bir tavan yapıyor. Ne oyun oynanabiliyor ne de sağlıklı bir deneyim oluşmuyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
VDSL kullanıcısı mısınız yoksa ADSL mi? Tek kişi bağlantı mı yapıyorsunuz? Wi-Fi yerine kablolu bağlanın.

Pingplotter programı ile anlık olarak gözlemler misin. Arada paket kayıpları var mı bir de buna bakalım. Bu arada modem arayüzünde ki DSL ekran görüntüsünü paylaşır mısın.

O zaman ne yapacaksın? Müşterisi olduğun şirketin Müşteri Hizmetleri'ni arayıp sorununuzu anlatacaksınız onlar yardım edecekler.
İki hafta içinde taşınacağım ama altyapısız yere mecbur. Tam 4 yıl önce internet kablosunu kestiler başkasına bağladılar. Ablam tayini çıktı ve burada internet aldık durum böyle şimdi başka eve taşınacağız ama altyapı yok. Hem de dört yanımızdaki binada var bir bizde yok. Neymiş fiber yapılacakmış onu bağlayacağız. Oradaki görevli ise 10 yıldan önce getirmezler dedi adam haklı çıktı.

İki hafta içinde taşınacağım ama altyapısız yere mecbur. Tam 4 yıl önce internet kablosunu kestiler başkasına bağladılar. Ablam tayini çıktı ve burada internet aldık durum böyle şimdi başka eve taşınacağız ama altyapı yok. Hem de dört yanımızdaki binada var bir bizde yok. Neymiş fiber yapılacakmış onu bağlayacağız. Oradaki görevli ise 10 yıldan önce getirmezler dedi adam haklı çıktı.
6 Ay içinde tüm Türkiye'nin %90'ı Fibere kavuşacak diyorlar 6 ay içinde buraya belirtir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı