Stajda PC'de ne yapılır?

Hocam al laptopunu Forza oyna. Şaka bir yana Solitaire, mayın tarlası, ilgi alanlarınla ilgili araştırmalar vs yapabilirsin.

En sonunda laptopumu getireceğim kendi kendime çalışacağım bir kaç kişi daha vardı bir şeyler gösteririz dediler hala çağırmadılar.

Solitaire için bağlantıya ihtiyacın yok Windows'un kendisine ait.

Windows 10 Pro ve oyunları kaldırmışlar.

En sonunda laptopumu getireceğim kendi kendime çalışacağım birkaç kişi daha vardı bir şeyler gösteririz dediler hala çağırmadılar.

Windows 10 Pro ve oyunları kaldırmışlar.

Kendi PC'ni getirme şansın varsa yazılım ya da bölümünle alakalı çalışma yapabilirsin. Bir önceki günün staj defterini stajda yazmanı öneririm. Çok verimli oluyor. Bittiğinde stajın staj defteri derdin de bitmiş olur. Vay be baktım da 3 4 sene olmuş staj yapalı. :D Şu an iş yerinde yazıyorum bu mesajı :D

Kendi PC'ni getirme şansın varsa yazılım ya da bölümünle alakalı çalışma yapabilirsin. Bir önceki günün staj defterini stajda yazmanı öneririm. Çok verimli oluyor. Bittiğinde stajın staj defteri derdin de bitmiş olur. Vay be baktım da 3 4 sene olmuş staj yapalı. :D şu an iş yerinde yazıyorum bu mesajı :D

Staj defterini hocanın söylediği şeylerle dolduracağız yaptığımız işlerle değil tam bir saçmalık ama yapacak bir şey yok.

Staj defterini hocanın söylediği şeylerle dolduracağız yaptığımız işlerle değil tam bir saçmalık ama yapacak bir şey yok.

O zaman bilgisayardan bağımsız, halihazırda olan çalışanların yanına gidip izleyebilir, bir şeyler öğrenebilirsin. Zamanla bu çaban dostane bir ilişkiye bile dönebilir. Staj herkes için kasıntı geçer. Yalnız değilsin

O zaman bilgisayardan bağımsız, halihazırda olan çalışanların yanına gidip izleyebilir, bir şeyler öğrenebilirsin. Zamanla bu çaban dostane bir ilişkiye bile dönebilir. Staj herkes için kasıntı geçer. Yalnız değilsin.

Boş boş adamı izlemektende utanıyom adam belki rahatsız olacak ne izliyon öküz gibi de diyebilir.

Boş boş adamı izlemektende utanıyom adam belki rahatsız olacak ne izliyon öküz gibi de diyebilir.

İzin isteyip rica ederek oturabilirsin. "XXXX Bay, Siz çalışırken yanınızda sizi rahatsız etmeden oturabilme imkanım var mı? Hem iş hakkında deneyim, ve fikrim olur." gibi nazikçe sorarsan yardımcı olacak bir cevap vereceklerdir. Oraya gelen ilk stajyer değilsin :D Son da olmayacaksın. 30 iş gününden sonra gideceğini bildikleri için iş verseler takip etmek lazım vs vs. O yüzden herkes için gelip geçici olur o süreç. Bu yüzden şansını dene, gerekirse de boş boş otur. Stajyerlik bu ülkeden böyle :D

O zaman bilgisayardan bağımsız, halihazırda olan çalışanların yanına gidip izleyebilir, bir şeyler öğrenebilirsin. Zamanla bu çaban dostane bir ilişkiye bile dönebilir. Staj herkes için kasıntı geçer. Yalnız değilsin
Bak gerçekten mantıklı. Mesela ben olsam öylece oturmak yerine aynı odada bulunduğum kişilere yakınlaşmaya çalışırdım. Hem bazı işler olunca yardım eder böylece, hem de canın sıkılınca hiç yoktan yanına gidersin.

İzin isteyip rica ederek oturabilirsin. "xxxx bay, siz çalışırken yanınızda sizi rahatsız etmeden oturabilme imkanım var mı? Hem iş hakkında deneyim, ve fikrim olur." gibi nazikçe sorarsan yardımcı olacak bir cevap vereceklerdir. Oraya gelen ilk stajyer değilsin :D son da olmayacaksın. 30 iş gününden sonra gideceğini bildikleri için iş verseler takip etmek lazım vs vs. o yüzden herkes için gelip geçici olur o süreç. Bu yüzden şansını dene, gerekirse de boş boş otur. Stajyerlik bu ülkeden böyle :D

Eyvallah hocam sağ olun izin isteyim gedeyim izleyerek ne kadar öğrenirsem kar kardır yapacak bir şey yok.

Bak gerçekten mantıklı. Mesela ben olsam öylece oturmak yerine aynı odada bulunduğum kişilere yakınlaşmaya çalışırdım. Hem bazı işler olunca yardım eder böylece, hem de canın sıkılınca hiç yoktan yanına gidersin.

Ara sıra iş veriyorlar da çoğu zaman getir götür.

Eyvallah hocam sağ olun izin isteyim gedeyim izleyerek ne kadar öğrenirsem kar kardır yapacak bir şey yok.

Ara sıra iş veriyorlar da çoğu zaman getir götür.

Yanlarında oturmayı sadece iş izlemek olarak da görme. Samimiyet kazanıp biraz abi zaman geçmiyor yanınıza oturayım mı vs gibi de sorabilirsin. Onlar da insan dediğim gibi onlara gelen ilk stajyer de değilsin :D Kasma...

Geri
Yukarı