Stajın işe dönüşmesi mümkün mü?

Meraklı.e

Picopat
Daha fazla  
Okulda yapacağım stajı işe çevirebilir miyim? Yani staj sonunda bana teklif verirler mi? Yoksa ben desem teklifimi değerlendirirler mi? Ayrıca öneriniz var mı?

Okulda yapacağım stajı işe çevirebilir miyim? Yani staj sonunda bana teklif verirler mi? Yoksa ben desem teklifimi değerlendirirler mi? Ayrıca öneriniz var mı?

Merak ettim de ne okuyorsunuz?

Duruma göre iş teklifi verebiliyorlar.

Kendini gösterirsen, işle ilgili alakalı olursan neden olmasın?

Hem evet hem hayır staj tek başına bir iş sağlamaz ama avataj sağlar hem de büyük oranda biraz da hevesli gözükürseniz yeteneğiniz de varsa olabilir hocam.

Merak ettim de ne okuyorsunuz?

Duruma göre iş teklifi verebiliyorlar.
Yeni medya ve iletişim İngilizce tam programlı. Ders planım adobe programlarını kapsıyor. Photoshop, illustrator, premiere pro, web sitesi dizayn derslerim var. Ben de kişisel olarak kendimi geliştiriyorum.
Hem evet hem hayır staj tek başına bir iş sağlamaz ama avataj sağlar hem de büyük oranda biraz da hevesli gözükürseniz yeteneğiniz de varsa olabilir hocam.
Kendini gösterirsen, işle ilgili alakalı olursan neden olmasın?
Teşekkür ederim yorumlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı