Star Wars: Battlefront 2 0xc000007b Hatası

İşletim sistemi
Windows 11

fzengin

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. StarWars Battlefront 2 oyununda 0xc000007b hatası ile karşılaşıyorum. Önceki konuları incelememe rağmen net bir çözüme ulaşamadım. Log kaydını paylaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

LOG KAYDI

TECHNOPATVisual C++ Redistributable Runtimes Hepsi Bir Arada başlığında bulunan kurulumları da gerçekleştirdim ancak bir çözüme ulaşamadım.

Raporu düzgün alamamışsınız, eksik görünüyor. Önce raporlamayı başlatıp sonra oyunu çalıştırarak yeni rapor oluşturun.
Merhaba. Raporu tekrar almayı denedim ancak her seferinde aynı sonuç çıkıyor. Nerede hata yapıyor olabilirim acaba? Forumda açılmış konularda söylendiği şekilde almaya çalışıyorum. Ek olarak win11 kullanmamın aldığım problem ile bir alakası olabilir mi acaba?

Merhaba. Raporu tekrar almayı denedim ancak her seferinde aynı sonuç çıkıyor. Nerede hata yapıyor olabilirim acaba? Forumda açılmış konularda söylendiği şekilde almaya çalışıyorum. Ek olarak Windows 11 kullanmamın aldığım problem ile bir alakası olabilir mi acaba?

Hayır, Windows 11/10 fark etmez.

Demek istediğim şey şu, raporlama işlemi sonradan başlatılmış raporda, rapor eksik görünüyor. Önce rapor yakalamayı başlatıp daha sonra 0xc000007b hatası veren .exe dosyasını çalıştırın.

Yani rapor alırken filtre ayarını yaptıktan sonra ilk bu butona basıp sonra oyunu çalıştırın:
buton.png

Yeni konular

Geri
Yukarı