Star Wars: Battlefront 2 açılmıyor

DeadReaper

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, Steam'de Star Wars: Battlefront 2 oynamak istedim fakat oyunu açmaya çalıştığım da beni oyunun mağaza sayfasına yönlendiriyor. Oyunu 1-2 ay önce satın almıştım ve kütüphanemde de bulunmakta, ayrıca daha dün oynamıştım. Oyunu silip tekrar yüklemek istediğim için oyunu kaldırdım fakat tekrar indirmeye çalıştığımda "lisans yok" adlı hatayla karşılaştım. Oyunu dediğim gibi satın aldım fakat neden böyle bir hata veriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ üst köşeden hesap detaylarına gelip satın almalara bakar mısınız hocam oyunu orada satın almış mı gözüküyorsunuz yoksa iade falan mı olmuş. Onun dışında silmeden önce bağladığınız Origin hesabına giriş yapıyorsunuz değil mi? Farklı bir Origin bağlıyorsanız bu sorunla karşılaşmanız muhtemel.

Sağ üst köşeden hesap detaylarına gelip satın almalara bakar mısınız hocam oyunu orada satın almış mı gözüküyorsunuz yoksa iade falan mı olmuş. Onun dışında silmeden önce bağladığınız Origin hesabına giriş yapıyorsunuz değil mi? Farklı bir Origin bağlıyorsanız bu sorunla karşılaşmanız muhtemel.

Evet satın alımlarda satın almış gözüküyorum. Sorun düzelmişti fakat şimdi yine aynı problemi yaşıyorum

Geri
Yukarı