Star Wars Battlefront 2 hile durumu

Tulkas

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, oyunu oynayan arkadaşlar EA hile yapanlarla ilgileniyor mu? En son BF V'yi sevmediğim için BF 1'e geri dönmüştüm fakat hileden oynanmıyordu. Battlefront 2'de de durumlar aynı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır değil, gayet güzel oynanıyor ama kartlarım düşük olduğundan tek yiyorum :)

Peki oyun P2W mi? Yani kartları para vererek kasabiliyor muyuz yoksa sadece oynamak mı gerekiyor kasmak için? Star Wars evrenine aşığım ve oyun ilk çıktığı zamanki saçmalıklarından dolayı almamıştım şimdi hem Steam'e geldiğinden ve de indirimlerde olduğundan almak istiyorum :D

Peki oyun P2W mi? Yani kartları para vererek kasabiliyor muyuz yoksa sadece oynamak mı gerekiyor kasmak için? Star Wars evrenine aşığım ve oyun ilk çıktığı zamanki saçmalıklarından dolayı almamıştım şimdi hem Steam'e geldiğinden ve de indirimlerde olduğundan almak istiyorum :D

Hayır değil eskiden oluyordu ama şu an öyle bir şey yok diye biliyorum. Bu arada ben de Star Wars fanıyım pp’mden anlaşılıyodur :)

pw2 kalmadı ya oyunda . Oyuncu sayısı her geçen gün azalmasa çok harika olacak. Oyun 2020'de en iyi durumundaydı. Muhteşem bir şey

3 Senedir nerelerdeydin? Çok geç kalmışsın oynamak için aktif oyuncu sayısı yerlerdedir şu an.

Oyun ilk çıktığında Darth Vader'ı açabilmek için yüzlerce dolar harcayan insanları görünce EA yine yapmış yapacağını deyip oyunu aklımdan çıkardım Steam'e gelmese büyük ihtimal hatırlamazdım bile. Oyuncu sayısına gelirsek baya iyi aslında 20'ye 20 maçlar hiç beklemeden doluyor.

Merhaba, oyunu oynayan arkadaşlar EA hile yapanlarla ilgileniyor mu? En son BF V'yi sevmediğim için BF 1'e geri dönmüştüm fakat hileden oynanmıyordu. Battlefront 2'de de durumlar aynı mı?

Dostum şu an oyun hile dolu yani Mac giriyorum adamlar havada ucuyor aw sınırsız mermileri falan var ölümsüzler EA şu an ilgilenmiyor

Geri
Yukarı