Star Wars Battlefront Hakkında Bilgilendirme

Sizce de kazikmi?

• Evet

Oy: 1 33,3%
  • Hayir, EA yaptigi isi biliyor.

Oy: 2 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    3

Alp135

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, size neden Star Wars Battlefront alinmamali onu gostereceğim. İlk olarak su forumda da yaziyor: | Star Wars: Battlefront almamak için 8 geçerli sebep!

Fakat ben tekrarliyim. Tamamini kopyalamayacagim.

Baslayalim cok konustuk :)

Battlefield 4, Battlefield 3 gibi oyunlarda DLC paketleri gormustuk ve yenisi cikip duruyordu. Bu da EA'nin ac gozlu oldugunu gosteriyor. Oyle mapler, silahlar, araclar ve karakterler para ile aciliyor. Yani DLC paketleri ile oyun bagimlilik yaptimi bittiniz. Feci miktarda para vereceksiniz. (300 TL falan zaten oyun 150 TL expansion packler ve oyun ici kutu vb ile oluyor.) Bir kere para versek oynasak diye bir durum yok. Surekli DLC cikiyor. Tabii ki isteyen alabilir. Onlara karismiyorum fakat Rainbow Six Siege gibi oyunlarda bu kazik yok diye biliyorum. Kimse de buna bir sey soylemiyor. Gelelim Origin konusuna, EA'nin yaptigi genel oyunda ve yazilimda bir sikinti oluyor. Mesela Origin Pre-Paid Card (ininal kart) desteklemiyor ve Turkiye'ye EURO olarak satiyorlar. Bu da bize cok pahaliya patliyor. Ayrica oyunda oyle duzgun Jedi savasi falan yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi vurusunu siz engellemiyorsunuz her seyi otomatik yapiyor. Tabii ki biz savunamayiz fakat ekrani yavaslatsa belirli tuslara ayni anda falan bassak ve savunsak daha kaliteli olur. Ayrica AT-AT gibi araclari ozgurce kullanamiyorsunuz. Sadece ates edebiliyorsunuz. Yok ben AT-AT kullanacagim diye bir durum yok. Daha oyle bir haber verilmedi. Kullandiginiz her sey sinirli bir sure o da 1 dakika. Buna Darth Vader, Luke dahil. Farkli oyun modlarindada araclar yok. Mesela Jedi olucam diyosunuz oyun moduna giriyosunuz o modda araclar yok. Yani X-Wingin ustune atlayip ucagi kesip dusurme diye bir olay yok. Yeni cikacak olan Battlefield 5'te de DLC Paketleri olacak. Neyse konudan sapmayalim, Origin sikintili bir program. Sirf ininal kart kabul etmiyor diye Voidu.com'dan almak zorunda kaliyorum. Origini pek sevmiyorum ama yapacak birsey yok. Originde'de baglanti buglari cok fazla. Oyunda dogru duzgun harita yok. Bazi oyun modlarinda 1 harita var tabii ki para verirseniz o artiyor. Oyunda silah tasarimi yok. Var fakat cok az tasarim yapabiliyorsunuz. En az bir 50. seviye olmaniz gerek. Ve oyuna ilk basladiysaniz sizi hep kaybeden tarafa atiyor ve hicbir zaman oyuncular degismiyor. Matchmaking acisindan da kotu bir sistemi var. Oyunda tam olarak orjinal sesler bulunmamakta. Son olarak silah cesitliligi az bunu da para ile arttirabilirsiniz. Tabii ki oyunun guzel yanlari da var. Origin'nin de guzel yanlari var fakat bu konuda size eksilerini belirttim. Bir de EA'nin destek servisi var. Adamlar robot gibi.

Neyse ben bu konuda oyun alacaklari bilgilendirmeye calistim umarim yardimci olmusumdur. Bu arada kesinlikle oyunu seven arkadaslara bir sey demiyorum.

Umarim yardimci olmusumdur.

EA'nın aç gözlülük politikası dışında yaptığı oyunları seviyorum. Güzel oluyorlar. FPS mekanikleri, haritaları çok hoş bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı