Star Wars: Battlefront II Türkçe yama

Ücretsiz yama buldum ben ama yamayı kurduktan sonra oyun çok geç açılıyor ve sık sık FPS düşmesi oluyor isterseniz kurun.

Denedim oynanamaz bir halde. Yamayı mod şeklinde kurduruyor sonra Türkçe olabilmesi için kendi indirttikleri BattlefrontLauncher.exe ile oyunu açtırıyor. Sıkıntı da burada başlıyor normal exe ile oyunu açtığımda yağ gibi akıyor fakat BattlefrontLauncher.exe ile 33.3ms sabit frametime, çıkıyor 60-70ms'lere.

Anonymous çeviride bu tarz bir sorun var mı? Onlarda mod şeklinde mi kurduruyor yamayı?

Denedim oynanamaz bir halde. Yamayı mod şeklinde kurduruyor sonra Türkçe olabilmesi için kendi indirttikleri BattlefrontLauncher.exe ile oyunu açtırıyor. Sıkıntı da burada başlıyor normal exe ile oyunu açtığımda yağ gibi akıyor fakat BattlefrontLauncher.exe ile 33.3ms sabit frametime, çıkıyor 60-70Ms'lere.

Anonymous çeviride bu tarz bir sorun var mı? Onlarda mod şeklinde mi kurduruyor yamayı?

Evet biraz öyle oluyor. Linki bulduğum videoya yorum yazdım dirext açın demiş ama o zaman da Launcher ile girince oyun hiç açılmıyor. Bende ekran kartı iyi olduğundan belki sadece oda geçişlerinde biraz düştü bir yerden sonra çok da kötü olmuyor öyle bitirdim ben oyunu. Anonymous u da bilmiyorum satın almadım hiç.

Denedim oynanamaz bir halde. Yamayı mod şeklinde kurduruyor sonra Türkçe olabilmesi için kendi indirttikleri BattlefrontLauncher.exe ile oyunu açtırıyor. Sıkıntı da burada başlıyor normal exe ile oyunu açtığımda yağ gibi akıyor fakat BattlefrontLauncher.exe ile 33.3ms sabit frametime, çıkıyor 60-70ms'lere.

Anonymous yaması sorunsuz, tek tıkla kurup normal uygulamasından oyuna giriyorsunuz. Herhangi bir şeyi devre dışı bırakma ya da mod olarak yükleme gibi olaylar yok. Herhangi bir sorun yaşarsanız teknik ekip ilgileniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı