Star Wars filmlerini izlemeden Mandalorian izlenir mi?

1 - 2 - 3 - Han Solo - ObiWan Kenobi - Rogue One - 4 - 5 - 6 - The Mandalorian - 7 - 8 - 9
Bu sıra nasıl arkadaşlar, Disney+'daki sıralama böyle sadece animasyonları çıkardım. Böyle izlemeyi düşünüyorum.
Han Solo filmi çok da mühim bir olayı yok, es geçebilirsin. Kenobi serisini en sona bırakabilirsin. Yani sırasıyla;
SW1 --> SW2 --> SW3 --> Rogue One (kesinlikle izlenmeli) --> SW4 --> SW5 --> SW6 --> The Mandalorian (1. ve 2. sezonu) --> Book of Boba Fett (Mini dizi tadında ancak, Mandalorian'ın 3. sezonuna geçmeden bu dizide son 2 bölümü The Mandalorian'ın 3. sezonuna bağlayan olaylar/sahneler var) --> The Mandalorian (3. sezonu) --> SW7 --> SW8 --> SW9

İzlemişken animasyonlar hariç komple izleyeyim dedim ya :D
Üst yorumda belirlediğim sıraya göre başlayacağım şimdi.
Tavsiyem ilk üç filmi izleyip eski çekilen diğer üçlemeyi de Youtube'den özet olarak izlemeniz olacaktır. Eski filmler baya eski ve eski filmleri izlemeyi de sevmiyorsanız pek izlenilecek değiler. Animasyon olarak Klon Savaşlarını izlemeni kesinlikle öneririm çok önemli bir payı var evren için en azından son sezonu çok önemli. Yeni filmlerini izlemesen de olur.

1 - 2 - 3 - Han Solo - ObiWan Kenobi - Rogue One - 4 - 5 - 6 - The Mandalorian - 7 - 8 - 9
Bu sıra nasıl arkadaşlar, Disney+'daki sıralama böyle sadece animasyonları çıkardım. Böyle izlemeyi düşünüyorum.
Bence 1-2-3-4-5-6 olarak izleyin ondan sonra diğer dizilere ve filmlere bakın son üçlemeyi izlemeyin vakit ayırmaya değmez.

Vaktiniz olursa ilerde clone wars dizisi izlemeye aşırı değer ve hikayedeki çok fazla boşluğu doldurur.

1-2 bitti, clone wars dizisine başlayacağım şimdi. Türkçe dublajı nasıldır bunun animasyon diye dublaj mı izlesem diye düşünüyorum?

Geri
Yukarı