Star Wars Jedi: Survivor alınır mı?

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Oyunu merak ediyorum. İlk oyunu da sevmiş biriyim. İlk oyun olduğu için paket halinde 702 TL'ye geliyor. Sizce alınır mı?

Son düzenleme:
Sıkı Star-Wars hayranıysan alınır ve çok seversin ama bir Star-Wars hayranı değilsen çok balon bir oyun serisi o paraya daha iyi oyunlar alınır.

Sıkı Star-Wars hayranıysan alınır ve çok seversin ama bir Star-Wars hayranı değilsen çok balon bir oyun serisi o paraya daha iyi oyunlar alınır.
Sıkı bir hayranı değilim hocam. Lakin ilk oyunu beğenmiş kesindenim. Yani şu Steam Dolar'a geçmese daha bekleyecektim indirim, ama bu şekilde almak 24 Dolara geliyor bakınca o yüzden alsam diye düşündüm.

Fiyatlar Amerika'ya göre olmayacak, Amerikan doları ile satılacak. Yine bölgesel fiyatlandırma olacak ancak fiyatlar artar mı düşer mi bilmiyoruz.

Fiyatlar Amerika'ya göre olmayacak, Amerikan doları ile satılacak. Yine bölgesel fiyatlandırma olacak ancak fiyatlar artar mı düşer mi bilmiyoruz.
Hocam EA, Activision gibi firmalar buna uymaz gibi geliyor. Eğer VPN ile Mısır'a bağlanıp bakarsanız oyunun 70 dolar olduğunu görüceksiniz.

Sıkı bir hayranı değilim hocam. Lakin ilk oyunu beğenmiş kesindenim. Yani şu Steam Dolar'a geçmese daha bekleyecektim indirim, ama bu şekilde almak 24 Dolara geliyor bakınca o yüzden alsam diye düşündüm.
İlk oyunu beğendiysen bunuda beğenirsin muhtemelen. Bu arada oyunu ben oynarken çok FPS sorunu vardı düzeltildimi onu kontrol et istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı