Star Wars the old republic Türkiye kitlesi

umutskywalker

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam, ne internette ne de YouTube üzerinde bir kitleye denk gelemedim, videolar ve içerikler hep eski. Eski Star Wars oyunlarına dair bir kitle kursak kimler hemfikir olur? Discord veyahut başka bir örnek verebilirseniz eğer dinlemek isterim. Güncel olarak halen Star Wars the old republic oynayan Türk oyuncular olarak bir şeyler yapabilirsek sevinirim.

Türkiye'de tutan bir oyun değil, genel olarak Star Wars'ın kendisi maalesef son dönemlerde Türkiye'de popülerleşmiş. Swtor ise Türk lirası cinsinden bayağı pahalı bir oyun.

valla bana uyar kardeşim ben yeniden başladım ilk 2014 te oyuna başlamıştım 3 sene oynadım bıraktım o hesaba baktım duruyor fakat oyun içi satın alım subs ta sorun yaşadım sanırım 2019 öncesi hesapları manual olarak aktif etmek gerekiyormuş maili güncellemek gerekiyormuş bi telefon nosu verdilerde hep yurtdışı yabancı dilim pek yok bundan dolayı yeni hesap açtım subs aldım şuan oynuyorum youtubeden videoda çekiyorum yani ben varım eğer kural hatası veya yasak değilse youtube linkimi paylaşabilirim kanalımı yani bakabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı