Starcom GC422 grafik tableti sorun yaratır mı?

GüneyGündoğ

Decapat
Starcom grafik tableti ikinci el tanıdıktan aldım. 400TL'ye ucuz diye aldım normalde vacom marka alacaktım. 750TL'den başlayınca bütçem yetmedi, performansı iyi midir? Oynuyorum ve biraz amatörüm dijital çizim ile ilgileniyorum. Türkiye'de nedense grafik tabletine sahip insan az ve bilgi eksikliği var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Basınç değerleri nedir ürünün?
Kutusunun üzerinde "Basınç Özellikli Dijital Kalem" yazılmış ancak değer belirtilmemiş. Bu tip ekransız grafik tabletlerde bence minimum 8192 kademeli hassasiyet olması gerekiyor. Ebatlarını da göz önünde bulundurunca çizim için pek verimli bir ürün olduğunu zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Basınç değerleri nedir ürünün?
Kutusunun üzerinde "basınç özellikli dijital kalem" yazılmış ancak değer belirtilmemiş. Bu tip ekransız grafik tabletlerde bence minimum 8192 kademeli hassasiyet olması gerekiyor. Ebatlarını da göz önünde bulundurunca çizim için pek verimli bir ürün olduğunu zannetmiyorum.

Basınç hissiyatını biraz denedim bana biraz fazla hassas geldi iPad kalemi vardı 2.nesil kırıldı o çok kullanışlı idi mesela çizim için amatör ve orta seviyede iş görür gibi ama gölge detay vs gibi şeyler yetersiz olur basınç aralığı yüksek değil gibi ama fiyatının hakkını veriyor gibi. (almak isteyenlere önerim para biriktirip ikinci el xpen veya vacom almaları) bende birkaç ay sonra daha iyi bir şey alacağım.

Geri
Yukarı