StarCraft 2 "Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor" Hatası

*ooofff uffff*

Hectopat
Daha fazla  
Beyler çıktığından beri SC hastasıyım ama arkadaşlarım bana bu oyunun ikincisini önerdi. Ben de indirdim ama bir sorunla karşılaştım. Oyunun Setup'ını açtığımda "Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor" diyor. "Bilgisayarına uygun sürüm için yayıncıyla iletişime geç" diyor. Ne yapacağım?

Beyler çıktığından beri SC hastasıyım ama arkadaşlarım bana bu oyunun ikincisini önerdi. Ben de indirdim ama bir sorunla karşılaştım. Oyunun Setup'ını açtığımda "Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor" diyor. "Bilgisayarına uygun sürüm için yayıncıyla iletişime geç" diyor. Ne yapacağım?
Uyumluluk ayarlarını denediniz mi? Birde yönetici olarak başlatmayı?

32 bit 64 bit problemi olabilir. Oyunlarda hiç rastlamadım ama eğer oyun 64 bit sistem istiyor ve sizin sisteminiz 32 bit ise çalışmayabilir. Eğer sorun bundan kaynaklanıyorsa işletim sistemini istenilen bit şeklinde tekrar kurmanız gerekir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı