Starcraft Broodwar Bedava

Grafikler Ateri zamanından kalma.

Heroes Might and Magic son serisinde grafikler varda noluyor çoğu kişi 2000 yapımı HoMM3'ü halen seviyor oynuyor. Aynı şekilde RPG tarzında Planescape Torment bu dalda yıllardır en iyi oyunlardan biri Fallout 2'de öyle. Yani grafik herşey değil. :)

Heroes Might and Magic son serisinde grafikler varda noluyor çoğu kişi 2000 yapımı HoMM3'ü halen seviyor oynuyor. Aynı şekilde RPG tarzında Planescape Torment bu dalda yıllardır en iyi oyunlardan biri Fallout 2'de öyle. Yani grafik herşey değil. :)
Dragon age 1 ve 2 ben de hala oynuyorum. Modlarını yükleyince zevkli oluyor ama o oyun bana göre kötü. Roller coaster tycoon 1 bile oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@CJack60 Aynen öyle bu fikre katılıyorum. Hele fallout 2 dediniz beni can evimden vurdunuz. Yıl 2006-2007 daha orta okulluyum tabi :D. Posta gazetesi yanında bedava bir oyun ve pixel pixel anadolu resmen. Ama o zaman müthiş arçelik 1.8 GHz işlemcili ve 1 GB RAM'li bilgisayarımla en rahat oynadığım oyunlardan. Şuanda biraz oyun zevkine sahipsem ve birkaç tane ingilizce kelime biliyorsam o oyun sayesindedir. Oyunla aramızda 2 yaş fark var :D. Ama zamanının hatta şimdiki zaman kıyasla bile yapay zekasını çok sevdiğim oyunlardan biridir. Fallout duyunca kusura bakmayın konuyu biraz hortlatmış gibi oldum ama dayanmadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı