StarCraft II - Dijital mi almalı yoksa kutulu mu?

Huskiey

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu ay veya 2015'in ilk aylarında StarCraft II almak istiyorum. Fakat daha önce Blizzard tarafından hiç orijinal oyun almadım ve sistemleri tam olarak nasıl çalışıyor bilmiyorum. D&R gibi mağazalarda (Wings of Liberty) şuan oyun 50-60 lira civarı. Ek paketler şimdilik önemli değil benim için, tabi aldığım zaman ek olarak yanında gelirse hayır demem. Soruma dönersek, oyunu mağazalardan kutulu mu almalıyım? Yoksa dijital olarak mı? Kutulu olarak almak istiyorum çünkü diğer PC oyunlarına göre Blizzard'ın kutu oyunları daha kaliteli oluyor. Ayrıca alacağım son kutulu oyun olmasını istiyorum. Dijital de gayet mantıklı fakat oyun Steam'den alınmadığı için kafamda sorular var. Djital olarak oyunu Battle.net den mi alıyoruz? Fiyat dolar bazında olduğu için çok fark yapar mı? Veya Blizzard için dijital alışveriş kaliteli mi? Son olarak diyelim ki oyunu kutulu aldım, kutuda serial key oluyor mu? Yarın öbür gün CD bozulduğunda veya CD takamıyacağım bir PC'ye yüklemem gerekirse, oyunu internet indirip serial keyi veya herneyse girip oyunu oynayabilirmiyim? Uzun ve çok soru oldu kusura bakmayın. Yardımcı olursanız sevinirim.

Konu güncel.

Yardım edecek yok mu arkadaşlar?

Konuyu silebilirsiniz Mikail bey konuya yardımcı olan kimse olmadı. @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Starcraft II'yi kutulu olarak almıştım. İçinden seri numarası çıkıyor onu kullanıyorsun ama yine internetten indirmek zorunda kalıyorsun çünkü yüklenecek pek çok güncelleme var oyuna ait.

Blizzard sitesinde oyun 20 euro. Oda şuan 55 lira civarına geliyor. Mağazalarda da fiyat hemen hemen aynı. Şuan aynı fiyata kutulu almak daha mantıklı geliyor bana, böylece kutuya da sahip olucam. Tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı